alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Geresniam   regėjimui 

Vartodami maisto papildus tam, kad pagerintumėme bendrą organizmo būklę, dažnai pamirštame pasirūpinti akimis. Regėjimas yra vertingas jutimas ir jo laikyti savaime suprantamu dalyku nederėtų. Ateina laikas, kai savo regėjimu vertėtų pasirūpinti atidžiau.Akys – vienas brangiausių dalykų, kuriuos turime, todėl jomis rūpintis turėtume itin kruopščiai. akis naudojame beveik nuolatos, ir jos kasdien patiria didžiulį krūvį.

Kaip rodo pasaulinės sveikatos organizacijos duomenys, mes vis dar nepakankamai rūpinamės vienu svarbiausių jutimo organų. Tinkamai prižiūrėdami akis galime išvengti regėjimo sutrikimų ir akių ligų..

Sveika ir subalansuota mityba būtina ne tik sveikam kūnui, bet ir atlieka svarbų vaidmenį norint išsaugoti gerą regėjimą ir sveikas akis. Viduržemio jūros dieta (daug vaisių, daržovių, ypač tyro alyvuogių aliejaus, žuvies) daugiau nei trečdaliu sumažina amžinės geltonosios dėmės degeneracijos tikimybę. Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksniai – nutukimas, stresas, padidėjęs kraujospūdis, nepakankamas fizinis aktyvumas ir cu- krinis diabetas, kuris taip pat yra ir anksčiau išvardytų veiksnių pasekmė, turi neigiamos įtakos akių kraujagyslėms, todėl šių ligų prevencija yra itin svarbi norint išsaugoti sveikas akis. 

Forever Vision 

Forever Vision“ (vitaminai akims) skirtas regėjimui ir akių maitinimui gerinti. Maisto papildo sudėtyje yra mėlynių ekstrakto, įvairių antioksidantų ir maistingųjų medžiagų, kurios stiprina kapiliarus, gerina kraujotaką, saugo akies tinklainę ir regą, padeda formuotis normaliam jungiamajam audiniui. Tik dvi „Forever Vision“ tabletės per dieną – lengvas kelias aiškiai matyti ateitį.

• Maistingųjų medžiagų šaltinis akims;
• Gero regėjimo apsauga;
• Stiprus antioksidantas.

A-Beta-CarE 

Šio maisto papildo sudėtyje yra antioksidantų kompleksas: vitaminas A (beta karotinas), vitaminas E ir mineralas selenas. Antioksidantai yra gyvybiškai svarbūs, organizmui kovojant su laisvaisiais radikalais. Šis antioksidantų derinys padės išlaikyti ne tik gerą sveikatą, bet ir puikią išvaizdą. 

Ypač reikalingų organizmui vitaminų A (beta karotino) ir E šaltinis

Antioksidantai žmogaus organizmui yra gyvybiškai svarbūs kovojant su laisvaisiais radikalais (nestabiliomis molekulėmis, kurios pažeidžia ląsteles). Šio maisto papildo sudėtyje esantys vitaminas A (beta karotinas) ir vitaminas E yra natūralūs ir vieni stipriausių natūralių antioksidantų.

Vitaminas A yra svarbus:

 • regėjimui. Jis itin naudingas išorinio akių apvalkalo priežiūrai.
 • kaulų augimui.
 • kvėpavimo takų veiklai.
 • žarnyno sienelių tinkamai veiklai.
 • dalijantis ląstelėms.

Forever A-Beta-CarE yra maisto papildas, kurio sudėtyje esantis vitaminas A į organizmą patenka beta karotino forma. Beta karotinas virškinimo metu plonajame žarnyne paverčiamas vitaminu A. Tačiau organizmas pagamina tokį kiekį vitamino A, koks jam tuo metu yra reikalingas. Taip užkertamas kelias vitamino A perdozavimui. Beta karotinas yra gerai žinomas antioksidantas, puikiai derantis su vitaminu E ir selenu.

Vitaminas E:

padeda išlaikyti sveiką odą.

saugo gyvybiškai svarbias riebiąsias rūgštis nuo kūno ląstelėse vykstančios oksidacijos.
saugo audinius nuo pažeidimų.
Mikroelementas selenas yra vienas iš galingiausių antioksidantų, kuris sinergiškai sąveikauja su vitaminu E ir beta karotinu. Selenas padeda išlaikyti sveiką odą, plaukus, gerą regėjimą

.Naujame „ Forever Arctic Sea  yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, ypač grynų žuvies taukų, kuriuose gausu omega-3 riebalų rūgščių ir daug oleino rūgšties turinčio alyvuogių aliejaus. „Forever Arctic Sea®“ puikiai subalansuotas omega-3 riebalų rūgščių dokozaheksaeno ir eikozapentaeno santykis, o tai ypač svarbu, jei norite būti sveiki ir gerai jaustis. Tinkamos omega-3 rūgščių proporcijos organizme užtikrina, kad smegenų, tinklainės, širdies ir kitų nervų sistemos dalių ląstelės visą gyvenimą vystysis ir funkcionuos tinkamai. Be to, manoma, kad vartojant daugiau dokozaheksaeno rūgšties sumažėja senėjimo proceso sąlygotų protinės veiklos sutrikimų rizika. Nėra duomenų, kad kokia nors kita riebalų rūgštis turėtų tokį poveikį.

Forever Arctic Sea®“ yra subalansuotas maisto papildas, kuris gali padėti reguliuoti cholesterolio ir trigleciridų kiekį, naudingas kraujotakos sistemos, smegenų, sąnarių funkcionavimui bei gera parama akims.

Omega 3 riebalų rūgščių įtaka kūdikių regos vystymuisi

Keleto klinikinių tyrimų metu buvo įrodyta, jog omega-3 riebalų rūgštys yra būtinos sveikam kūdikių regos vystymuisi. DHA ir kitų omega 3 riebalų rūgščių yra motinos piene bei taipogi yra dedama į mišinukus kūdikiams.

Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos mokslininkų atliktų tyrimų analizė atskleidė, jog sveikų, 2-4 mėnesių amžiaus kūdikių, kurių mityba buvo papildyta DHA rūgštimi rega, buvo žymiai geresnė nei to paties amžiaus kūdikių, kurių mityboje nebuvo omega 3 rūgščių.

Tinkamas omega 3 rūgščių kiekis nėščios moters mityboje taipogi turi didelę įtaką kūdikio regos vystymuisi.

Viename iš tyrimų buvo atskleista, jog 2 mėnesių amžiaus mergaičių, kurių mamos vartojo omega 3 rūgščių papildus nuo 4 laukimosi mėnesio iki gimdymo, regėjimas buvo geresnis nei tų, kurių mamos nevartojo omega 3 rūgščių papildų.

Omega 3 nauda suaugusio žmogaus regėjimui

Pasak keleto tyrimų, omega-3 riebalų rūgštys gali padėti apsaugoti akis nuo amžinės geltonosios dėmės degeneracijos bei sausų akių sindromo. Nepakeičiamosios riebalų rūgštys taipogi gali padėti tinkamai pašalinti vandeningą skystį iš akies, taip sumažindamos didelį akispūdį bei glaukomos riziką.

Tyrimo, atlikto 2008 metais metu buvo atskleista, jog tyrimo dalyvių, kartą per savaitę valgiusių riebios žuvies (vieno geriausių omega 3 riebalų rūgščių šaltinių), rizika susirgti amžine geltonosios dėmės degeneracija buvo dvigubai mažesnė nei tų, kurie riebią žuvį valgė rečiau nei kartą per savaitę.

Kito tyrimo, atlikto 2009 metais JAV, nacionaliniame akies institute, metu atskleista, jog tyrimo dalyvių, kurių mityboje buvo dideli omega 3 riebalų rūgščių kiekiai, rizika susirgti amžine  geltonosios dėmės degeneracija 12 metų laikotarpyje, buvo 30% mažesnė nei kitų tyrimo dalyvių, kurių mityboje omega 3 riebalų rūgščių buvo mažai.Omega 3 riebalų rūgštys taipogi gali padėti gydyti sausas akis. Neseniai atliktame tyrime su pelėmis buvo naudojamos omega-3 riebalų rūgštys. Šių rūgščių įtraukimas į pelių mitybą, smarkiai sumažino sausų akių požymius bei su sausoms akimis susijusius uždegimo atvejus.

Alavijų ir persikų sultys

 • Sudėtyje - net 88,9 proc. natūralių alavijų želė sulčių
 • Su persikų sultimis
 • Praturtintas vitaminu A
 • Stiprina imuninę sistemą
 • Stiprina regėjimą
 • Saugo gleivinių sieneles nuo uždegimo
 • Padeda išvalyti plonajį žarnyną

Šiose sultyse yra visos gerosios Aloe Vera sulčių savybės.

Sultyse taip pat yra visi B grupės ir kiti vitaminai bei mineralai, esantys alavijuje. Persikai turi vitamino A, kuris yra būtinas geram regėjimui, gleivinių sienelių apsaugai bei imuninei sistemai stiprinti. Alavijai ir persikai kartu yra karotenų - vertingų antioksidantų - šaltinis. 
Šios sultys rekomenduojamos norintiems pagerinti bendrą organizmo imuninę sistemą, savo savijautą, pagerinti žarnyno veiklą, taip pat turintiems regėjimo problemų.

Taip pat vitaminas A yra reikalingas odai. Todėl gerdami šias sultis galite pagerinti odos būklę.

Daugiau informacijos bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge


Dėl Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis 

Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų. 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie