alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

                                    Jam ir Jai

Su amžiumi tiek vyrams, tiek moterims tenka patirti daug įvairių biologinių iššūkių. Tačiau amžius neturėtų trukdyti gyventi aktyviai ir siekti sėkmės. Sveika mityba, zinis aktyvumas ir Forever energijos teikiantys papildai Vit♂lize vyrams ir Vit♀lize moterims – štai ko reikia, kad džiaugtumėtės kiekviena diena.

Moterų sveikatos problemos labai dažnai atsiranda dėl nuolatinio streso, hormoninės veiklos pakitimų ir maistinių medžiagų stygiaus. Forever Living moterims siūlo platų spektrą papildų, kurie gali pagerinti organizmo veiklą įvairiose amžiaus tarpsniuose, stiprindami imuninę sistemą, apsaugodami kaulus, gerindami hormoninę veiklą.Varginantys PMS simptomai, nemalonūs pojūčiai menopauzės metu ir sutrikusi šlapimo takų veikla gali būti susiję su hormonų pokyčiais ir tam tikrų medžiagų trūkumu. „Vitlize“ – natūralus, daug antioksidantų turinčių vaisių, žolelių, vitaminų ir mineralų derinys, sukurtas atsižvelgiant į ypatingus moterų poreikius .

Moterims skirtame Vit♀lize yra žolelių, vaisių, kuriuose gausu antioksidantų, vitaminų ir mineralų – visa tai užtikrina hormonų pusiausvyrą ir gerą savijautą bei nuotaiką. Vit♀lize moterims – energijos šaltinis dvasiai ir kūnui, padeda išsaugoti sveikus šlapimo takus ir sveikus reprodukcijos organus.     Anksčiau ar vėliau su rūpesčiais dėl prostatos susiduria kiekvienas vyras. „Vit♂lizeTM“ pagamintas „Forever Pro6“ pagrindu. Tik jame yra daugiau maistinių medžiagų, daugiau lengvai pasisavinamų maistinių medžiagų formų ir daugiau veiksmingų augalinių komponentų.

Vartodami „Vit♂lizeTM“, sveikai maitindamiesi ir reguliariai sportuodami išsaugosite sveiką prostatą. Šis kruopščiai pagamintas maisto papildas – labai veiksmingas įvairių medžiagų derinys. Jame yra augalinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, padėsiančių išsaugoti normalų šlapimo nutekėjimą, optimalią sėklidžių funkciją ir sveiką prostatą.
„Vit♂lizeTM“ panaudotas patentuotas augalinių medžiagų mišinys, kurio sudėtinės dalys jau ne vieną šimtmetį vartojamos siekiant išsaugoti sveiką prostatą.
„Vit♂lizeTM“ – tai specialiai vyrams sukurtas maistinių medžiagų derinys, padedantis išsaugoti sveikatą ir optimalią prostatos funkciją. Vitaminai C, D, E ir B6 būtini
siekiant išsaugoti sveiką prostatą. Šie vitaminai papildyti dviem mineralais – selenu ir cinku. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad jie ypač svarbūs vaisingumui palaikyti. „Vit♂lizeTM“ taip pat yra likopeno, kuris taip naudingas prostatos sveikatai.

Vit♂ize – tai specialiai vyrams sukurtas veiksmingų komponentų derinys. Vitaminai, mineralai, antioksidantai ir patentuotas augalinių medžiagų mišinys padeda išsaugoti sveikatą ir optimalią prostatos funkciją.    

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie