alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Mano istorija su Forever

Žmonės, su kuriais dirbu ,su kuriais bendrauju ,kurie kreipiasi pagalbos   klausia, kokia yra būtent mano istorija su Forever.Dalinuosi su Jumis, kodėl esu kompanijoje Forever, kodėl pradėjau joje dirbti ir kodėl nusprendžiau pradėti savarankišką verslą su Forever.

 Su kompanija Forever mane supažindino draugė. Ji turėjo sveikatos problemų, jas spręsti su Forever jai rekomendavo jos kolegė, kuri jau vartojo Forever  produktus. O aš nuo mažens turėjau žarnyno problemų,kasos uždegimą tačiau su tuo buvau taip susigyvenusi, kad neįsivaizdavau, jog gali būti kitaip...

Kita problema buvo kairės rankos peties sąnario trauma.   

Beveik metus rankos judesiai buvo riboti . Gydytojai nieko pasakyti negalėjo, nes „nieko nerado“. Kad nebūtų nemalonių pojūčių, liepdavo gerti gan stiprius vaistus, kurie neigiamai veikė mano ir taip jau silpną virškinimo sistemą.  Tai padėdavo,bet trumpam laikui ,o problemos sprendimo nebuvo, nes niekas nekalbėjo apie priežastis.

Taigi, mane labai domino paskaitos ir ta informacija, kurią galėjau gauti. 2005 m. lapkričio mėn. užsiregistravau kaip Forever distributorė. Vien tam, kad galėčiau pigiau pirkti produktus, kurie mane domino. 
Per 2 mėn nuo registracijos pasiekiau pirmą marketingo laiptelį (Assistan Supervisor), nes labai norėjau visiems papasakoti apie man patikusius produktus. Nes jau po kelių panaudojimų pajaučiau skirtumą (šildomasis losjonas , alavijų sultys ). Tiesa – kremai pasijautė geriau nei alavijų sultys. Tačiau dar tada nežinojau, kad problemos atsiranda palaipsniui ir jas spręsti reikia taip pat palaipsniui. Tik vaistai mums duoda žaibišką efektą, tačiau problemų neišsprendžia.

2009  m  žiemą stiprai   sustreikavo mano sąnariai. Teko gerti  kortikosteroidinius vaistus , kurie ypač  neigiamai veikė virškinamo sistemą .Žarnyno darbas, ir taip buvęs neidealus, visai sutriko. Nusprendžiau, kad tikrai galiu sau padėti vartodama alavijų sultis. Ir būtinai – tris buteliukus be pertraukos. Pradžioje labiau tikėjau, kad organizmas greičiau atsigaus , nes galėjau valgyti toli gražu ne viską, ką norėjau. Tačiau kaip nustebau, kai tik įpusėjus gerti TREČIĄ buteliuką, pagaliau supratau, kaip teisingai turi dirbti žarnynas. 

Pagaliau patikėjau alavijų sultimis. Pratęsiau pažintį su maisto papildais – žalumynų laukai, probiotikas.Visą žiemą – jokių susirgimų, jokios slogos 

Supratau, koks veiksmingas yra alavijas, ir kad tikrai jis padeda žmogui. Štai tada ir pradėjau pasakoti žmonėms, kad man iš tiesų yra labai gerai. Prasidėjo ta natūrali rekomendacija, ko niekada nepavyks, jei nežinosi, kaip tai veikia.

Ne kartą girdėjau, kad Forever gali suteikti dar vieną pagalbą tiems , kurių tuščia piniginė. 

Dirbdama valdišką darbą esu priklausoma nuo daugelio aplinkybių, , aukoji save  , darbui atiduodi visas jègas , o mėnesio gale pasižiūri į banko sąskaita ir norisi verkti .. Supratau, kad su savo atlyginimu negaliu nusipirkti tai, ko norėčiau, negaliu keliauti , negaliu realizuoti savo svajonės. Taip diena po dienos ėmė ryškėti planas – noriu dirbti sau.

Skaičiau daug motyvacinių, apmokančių knygų, kaip pradėti savo verslą. Radau vieną patarimą – neišeikite dirbti vieno darbo. Turėkite 2 – mėgstamą ir tą, kuris užtikrins pragyvenimą, kol mėgstamas darbas užtikrins reikiamas pajamas. Valdišką darbą turiu, Forever- mėgstamas darbas

Kitas svarbus momentas – kompanijoje Forever jaučiau vidinį pasitenkinimą. Buvau tarp nuolat besišypsančių, motyvuotų, optimistiškai nusiteikusių žmonių. Ko dažnai žmonės stokoja nuolatiniame darbe? Dirbe niekas jų nevertina, vykdo kitų reikalavimus, kol galų gale praranda net norą svajoti. Aš nenorėjau ir nenoriu prarasti norą svajoti.

2010metų  lapkritį pasiekusi jau turėjau ne tik vartotojų, bet ir dirbančių žmonių grupę. Žmonių, kurie manimi patikėjo – kad gali padėti ir sau, ir kitiems. O aš supratau, kad galiu sau garantuoti neblogas pajamas ir dar būti nepriklausoma.

Labai džiugu, kad kiekvienas čia gali rasti tai, ko ieško gyvenime. Vienam kompanija Forever gali padėti susikurti trokštamą nuosavą verslą, kitiems padės išbristi iš skolų liūno. Tretiems tai gali būti veikla, kurioje jie nuolat troško būti – daug žmonių, daug bendravimo, daug malonių akimirkų.

Dabar man kompanija Forever – gyvenimo būdas. Čia radau ir galimybę bendrauti, ir galimybę sukurti savo vaikams saugią finansinę ateitį, ir kartu pasitenkinimą dirbti. Aš neturiu niekam teisintis, kad vėluoju į darbą, galiu sau leisti bet kada atostogauti. Vienintelis žmogus, kam turiu teisintis – aš pati. Bet tai – jau įsipareigojimai sau.

Manager laiptelis – tik viena iš siekiamybių, ką siūlo Forever. Aš planuoju kilti ir toliau ir toliau ,ir visada laukiu žmonių, kurie nori prisijungti.

Laukiamas kiekvienas – ir tas, kuriam reikia papildomų pajamų susimokėti už šildymą, ir tas, kuriam norisi turėti daugiau pažįstamų, ir tas, kurio tiksluose – nuosavo verslo vizija ,ir tas , kurio tiksluose kelionės, naujas automobilis , vaikų studijos.

Ir visiškai nesvarbu, koks Jūsų išsilavinimas, ką šiuo metu jūs veikiate. Svarbiausia – kur norite save matyti ateityje. 
Jei įdomu, kviečiu prisijungti .

Savo komandos Forever verslo savininkus , mes visada prižiūrime ir konsultuojame, padedame pasiekti užsibrėžtų tikslų nuo pradžios iki galo, nes Forever Living verslas tai komandinis darbas.

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas 

 

 

Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie