alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Produkcija vyrams

VIT♂LIZE™ Maisto papildas sukurtas specialiai vyrams

Anksčiau ar vėliau su rūpesčiais dėl prostatos susiduria kiekvienas vyras. „Vit♂lizeTM“ pagamintas „Forever Pro6“ pagrindu. Tik jame yra daugiau maistinių medžiagų, daugiau lengvai pasisavinamų maistinių medžiagų formų ir daugiau veiksmingų augalinių komponentų.

Vartodami „Vit♂lizeTM“, sveikai maitindamiesi ir reguliariai sportuodami išsaugosite sveiką prostatą. Šis kruopščiai pagamintas maisto papildas – labai veiksmingas įvairių medžiagų derinys. Jame yra augalinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, padėsiančių išsaugoti normalų šlapimo nutekėjimą, optimalią sėklidžių funkciją ir sveiką prostatą.„Vit♂lizeTM“ panaudotas patentuotas augalinių medžiagų mišinys, kurio sudėtinės dalys jau ne vieną šimtmetį vartojamos siekiant išsaugoti sveiką prostatą.„Vit♂lizeTM“ – tai specialiai vyrams sukurtas maistinių medžiagų derinys, padedantis išsaugoti sveikatą ir optimalią prostatos funkciją. Vitaminai C, D, E ir B6 būtini siekiant išsaugoti sveiką prostatą. Šie vitaminai papildyti dviem mineralais – selenu ir cinku. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad jie ypač svarbūs vaisingumui palaikyti. „Vit♂lizeTM“ taip pat yra likopeno, kuris taip naudingas prostatos sveikatai.

Patentuotas augalinių medžiagų derinys

Vitlize“ sukurtas panaudojant patentuotą augalinių medžiagų mišinį, kuriame yra gulsčiųjų serenojų, afrikinių slyvmedžių ir moliūgų sėklų. Jau ne vieną šimtmetį
šie augalai vartojami siekiant išsaugoti sveiką prostatą.

Ypatingas maistinių medžiagų derinys

„Vitolize“ – tai specialiai vyrams sukurtas maistinių medžiagų derinys, padedantis išsaugoti sveikatą ir optimalią prostatos funkciją. Vitaminai C, D, E ir B6 būtini siekiant išsaugoti sveiką prostatą. Šie vitaminai papildyti dviem mineralais – selenu ir cinku; moksliniais tyrimais įrodyta, kad jie ypač svarbūs sveikai prostatai. „VitlizeTM“ taip pat yra tiek kvercetino ir likopeno, kiek reikia siekiant užtikrinti optimalų poveikį prostatai.

• Patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra gulsčiųjų serenojų, afrikinių slyvų ir moliūgų sėklų.

• Optimalios maistingų medžiagų proporcijos sveikai prostatai.

• Polifenolių kiekis prilygsta viename granato vaisiuje esančiam jų kiekiui.

Alavijų ir uogų nektaras

Alavijų ir uogų nektaras – tai alavijų, spanguolių ir obuolių sulčių kokteilis. Alavijų ir uogų nektaro sudėtyje yra visų vitaminų, mineralų, aminorūgščių, fermentų, kurių yra ir Aloe Vera sultyse. Taip pat jam būdingos vaistinės spanguolių ir obuolių savybės. Kadangi vieno svarbiausių vitamino C žmogaus organizmas pats negamina, maisto papildus su vitaminu C vartoti yra tiesiog būtina. Naujausi spanguolių sulčių medicininiai tyrimai parodė, kad vartojant spanguoles mažėja urologinių, infekcijų rizika, jos itin naudingos sergantiems cistitu;

Bičių pikis

Bičių pikis nuo seno žinomas kaip efektyviausias natūralus antiobiotikas, padedantis organizmui kovoti su bakterijomis, virusais. Bičių pikis pasižymi natūraliomis su uždegimu kovojančiomis savybėmis, kurios gali padėti sumažinti infekciją inkstuose, šlapintakiuose ir  prostatoje.

Forever bičių žiedadulkės

Maistinėmis medžiagomis itin gausus maisto papildas, dažnai apibūdinamas, kaip pilnavertis maistas iš gamtos. Bičių žiedadulkėse yra pilnas sprektras – net 22 amino rūgštys, sveikus inkstus padedantis palaikyti vitamino B kompleksas ir kiti vitaminas, fermentai, mineralai ir bioflavonoidai.

Putojantis skutimosi gelis su alavijais

Šis prabangus gelis virstantis į putas įprastą kasdienį skutimąsi paverčia maloniu ritualu. Jame esantys įvairūs drėkikliai švelnina, drėkina ir gaivina odą.Odą puoselėjančius alavijus papildėme glicerinu – gerai žinomu švelniu minkštikliu, ir argininu – natūralia aminorūgštimi, kuri drėkina odą.Skutimasis gali sudirginti odą, o mes žinome, kad geriausias produktas galintis padėti ją nuraminti, yra mūsų patentuotas alavijų gelis, kuris vėsina ir gaivina odą.

Džentelmeno pasididžiavimas

Palepinkite savo oda su Gentleman’s Pride®, kurio sudėtyje nėra alkoholio. Nesausina ir nedirgina odos, saugo nuo aplinkos žalingo poveikio.Tai balzamas po skutimosi su specialiomis drėkinamosiomis medžiagomis. Skutantis oda suerzinama, dažnai pažeidžiama, todėl ją vertėtų palepinti šiuo balzamu. Mėgaukitės švaros ir vyriškumo kvapu.Balzamas po skutimosi „Džentelmeno pasididžiavimas“ yra puiki odos priežiūros priemonė, kuri drėkina ir ramina odą, padeda užgyti po skutimosi atsiradusioms žaizdelėms ir saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Balzamo pagrindas – Aloe Vera želė, kuri papildyta minkštinamosiomis medžiagomis, ramunėlių, rozmarinų ekstraktais.Skutantis dažnai įsipjaunama, įsibrėžiama, oda tampa sausa ir jautri. Daugelyje skutimosi kremų bei putų yra medžiagų, kurios pašalina viršutinio odos sluoksnio lipidus. O lipidai būtini gerai odos išvaizdai ir sveikatai, nes jie padeda išlaikyti drėgmę. Skutimosi kremai, kurių pagrindą sudaro muilas, išdžiovina odą, sukelia sausumo ir tempimo jausmą

Apibendrinimas:Vit♂lizeTM“ – tai specialiai vyrams sukurtas maistinių medžiagų derinys, padedantis išsaugoti sveikatą ir optimalią prostatos ,funkcija, su kvercetinu ir likopenu , kurie padeda išvengti onko susirgimų; Bičių žiedadulkėse yra , sveikus inkstus padedantis palaikyti vitamino B kompleksas ir kiti vitaminai fermentai, mineralai ir bioflavonoidai.Bičių pikis pasižymi natūraliomis su uždegimu kovojančiomis savybėmis, kurios gali padėti sumažinti infekciją inkstuose, šlapintakiuose ir  prostatoje.Naujausi spanguolių sulčių medicininiai tyrimai parodė, kad vartojant spanguoles mažėja urologinių, infekcijų rizika, jos itin naudingos sergantiems cistitu;

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2017 (1).ppt (22.71MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2017 (1).ppt (22.71MB)

Daugiau informacijos apie produktus bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge.

FVS Aušrytės Vanagienės Sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas"Forever"

ID kodas Forever sistemoje 370000003418