alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Apie mus

Aš kaip ir daugelis iš mūsų daug   dirbau ,bet uždirbau mažai( papildomos pajamos buvo apmokestintos jau nuo pirmo euro ),turėjau mažai laisvo laiko.

Prieš keletą metų buvau pakviesta susipažinti su UAB ,,Forever Living Products Baltics"veikla  ,jos gaminamais produktais iš alavijo bei verslo modeliu.Prezentacijos metu    buvau skeptiškai nusiteikusi prieš produktus .O koks gali būti dar verslas.Laikui bėgant įsitikinau stebuklinga alavijų galia, kuri padėjo man pagerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę. 

Forever produkcija iš alavijo reikalinga kiekvienam norinčiam jaustis geriau ir atrodyti gražiau.Kiekvienam yra aktualu būti sveikam ,turėti stiprą sveikatą,susirgus greičiau pasveikti  ir  greičiau atstatyti darbingumą po ligos .

Pradėjau  rekomenduoti ir kitiems žmonėms norintiems jaustis sveikiau . Taip atsirado pirmieji vartotojai , kurie po to rekomendavo kitiems ir dar kitiems .Visiems mano  vartotojams labai patiko produkcija, kuri padėjo išspręsti jų sveikatos problemas.

Supratusi  kiek daug galima nuveikti žmonių labui  pradėjau ieškoti bendraminčių ir kurti grupę.Susikūrė mano komanda, padidėjo apyvartą.Padidėjus apyvartai mes  uždirbome  daugiau. Didesnės pajamos -geresnė gyvenimo kokybė.  Pati didžiausia negalavimų priežastis-pinigų stygius.Kaip šaunu  žmonėms suteikti šansą tapti finansiškai nepriklausomais bei sveikesniais ir gražesniais.

Mes neprekiaujame,mes kviečiame Jus prisijungti vartojime ,mes norime Jums papasakoti ,kaip mums patinka produktas ir kaip mes džiaugiamės jį atradę. Apie Forever Living Products neišgirsite televizijoje ar radijuje,neperskaitysite laikraštyje.Kompanija neinvestuoja pinigų reklamai,nei specialiam personalui,nei specialioms parduotuvėms.Produktas ar verslo galimybė gali pasiekti  Jus tik per jį pažįstanti žmogų.Tik per tą ,kuris ir pats yra vartotojas,ir ne tik vartotojas, bet, ir verslo savininkas gali Jums papasakoti apie jį ir tai galite būti Jūs ,tad kurkite savo komandą ir tegul Forever Living Products tampa pačia geriausia verslo galimybę.Aš ir mano komanda jaučiamės darantys kažką ypatingo kai galime pasidalinti tuo kas ir kitiems naudinga;tuo kas pakeis jų gyvenimus į geresnę pusę.Tai daugiau nei produktų pardavimas siekiant gaut pelno.

Mes siūlome galimybę atsikratyti skolų ir tapti finančiškai nepriklausomais.

Forever veikla tapo mums gyvenimo būdu;sveikai gyventi,susipažinti su naujais žmonėmis ,ugdyti savo verslą,komandą,mokytis, tobulėti ,padėti kitiems užsidirbti ir įgyvendinti jų svajones.Dėka Forever mes galime įgyvendinti savo svajones. Ateikite pas mus ,mes padėsim jūsų svajonėms išsipildyti.

Forever suteikia lygias galimybes kiekvienam norinčiam dirbti ir tobulėti.Neliksite tuo kas buvote ,įgysite daugiau pasitikėjimo savimi ,tapsite laisvesni ,pasikeis ir jūsų šeimos gyvenimas .Smagu kad čia gali dirbti įvairaus amžiaus,profesijų ar pomėgių žmonės,siekantys padėti sau ir  kitiems.Linkiu visiems sutikti savo kelyje Forever. Išnaudokite savo šansą,svajokite ,siekite asmeninio ir komandinio rezultato.Jūsų laukia stabilus verslas. 

Svajonės pildosi su Forever

 Jums trūksta pajamų? Norite papildomai uždirbti? Mes padėsime Jums pagerinti  jūsų  finansines galimybes ar net sukurti savo verslą. Trūksta sveikatos ?Mes taip pat galime Jums padėti ,profesionaliai patarti. 

Mūsų tikslas

Konsultuoti/ mokyti jaunas mamas, kaip papildomai užsidirbti auginant vaikus .

Kuruoti įvairius projektus ir ieškoti jiems tinkamų partnerių.

 Ieškoti veiklių žmonių, kurie turėtų tokiai veiklai tinkamų savybių.

FOREVER veiklą pristatyti kai alternatyvą pagrindiniam darbui, kuri generuotu pajamas.

FBO Aušrytės Vanagienės Verslo ir Sveikatingumo konsultacinis kabinetas"Alavijo verslas" 

Mes džiaugiamės galėdami padėti žmonėms  suklestėti, leidžiant joms susitelkti ties jų pagrindiniu verslu!

Mūsų ypatingai profesionali verslo specialistų ir paslaugų tiekėjų komanda pasiūlys Jums geriausius sprendimus, paremtus gerąja praktika.