alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Aromaterapija


Kas yra aromaterapija?

Vienas iš natūralių gydymo metodų, padedantis išsaugoti sveikatą, yra aromaterapija. Šis senovės gydymo metodas tik neseniai tapo alternatyvia medicina. Per paskutiniuosius 30 metų studijuojamos praėjusių šimtmečių aromaterapijos žinios, kuriami nauji preparatai augalinių ir eterinių aliejų pagrindu.  Pagrindinis aromaterapijos bruožas - terapinis eterinių aliejų poveikis pro odą ir kvėpavimo takus. Įrodyta, kad ji sėkmingai padeda atsikratyti streso, virškinimo sutrikimų, kvėpavimo, odos ligų ir kitų negalavimų. Ji tinka relaksacijai, pirmajai pagalbai, pagerina mikroklimatą darbe ar namuose, padeda išsaugoti sveikatą ir grožį.Aromaterapija, pasitelkusi fantastines eterinių aliejų savybes, pasižymi unikaliu poveikiu žmogaus sveikatai.
Nuo peršalimų, galvos skausmų, kelionės nuovargio eteriniai aliejai taip pat padės, jei užlašinsite porą lašelių ant nosinės ar servetėlės ir kartkartėmis įkvėpsite. Mes įpratę gydytis tabletėmis, injekcijomis, tačiau nepagalvojame, kad paprasčiausi natūralūs kvapai gali sukurti stebuklą.

Aromaterapiją žmonės naudojo jau nuo neatmenamų laikų. Jos esmė – natūralių eterinių aliejų poveikis žmogaus organizmui. Natūralūs eteriniai aliejai – tai gamtiniai antioksidantai. Pasaulyje egzistuoja apie 3 tūkst. augalų rūšių, iš kurių ruošiami eteriniai aliejai, naudingi sveikatai. Į eterinių aliejų sudėtį įeina nuo 120 iki 500 įvairiausių organinių ir neorganinių medžiagų.

Eteriniai aliejai veikia mūsų organizmą dvejais būdais – per uoslę (garinimas, inhaliacijos) ir tiesiogiai patekdami į organizmą (kompresai, vonios, masažai).
Kvapai suteikia malonius pojūčius, pakelia nuotaiką, didina darbingumą, suteikia energijos. Jie gali tiek tonizuoti, tiek ir raminti. Kvapų intensyvumas priklauso nuo aliejuje esančių specialių medžiagų, kurios susideda iš tam tikrų cheminių junginių.
Aromaterapija kartu su kitu kompleksiniu gydymu stiprina organizmą ir gerina savijautą:
Padidina organizmo atsparumą peršalimo ligoms.

Sumažina ūmių kvėpavimo takų infekcijų tikimybę;

Pakelia darbingumą;

Mažina įtampą, nuovargį;

Gerina miegą;

Padeda įveikti stresą;

Širdies–kraujagyslių susirgimų profilaktika;

Gydo uždegimus.
Kvapai mažina vidinę įtampą,

Keičia kraujo spaudimą ir kvėpavimo ritmą.
Pagrindinė aromaterapijos funkcija – daugelio susirgimų profilaktika..  Pasistenkite įsiklausyti į savo organizmą ir išsirinkite jums tinkamiausią aromatą. Nebijokite eksperimentuoti. Sumaišykite keletą skirtingų aromatų ir atraskite sau individualų kvapą.
Rytuose aromaterapija yra itin populiari. Biuruose naudojamas žvalumo suteikiantis mėtos arba citrusinių aromatas, poilsio kambariuose sklando raminantys ramunėlių, melisos, arbatmedžio kvapai.
Buityje eteriniai aliejai taip pat plačiai naudojami..
Eteriniai aliejai populiarūs dėl kelių priežasčių – jie natūralūs, paprasta naudoti, stabilus gydomasis poveikis. Šie aliejai būna skaidrūs, bespalviai, netirpūs vandenyje, pasižymintys tik tai rūšiai būdingu kvapu, skoniu. Aromatiniai aliejai gali oksiduotis dėl šviesos ir deguonies poveikio, todėl jiems reikia specialių laikimo sąlygų.Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis


FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas
Mesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie