alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Asmens higienos priemonės

Forever Living Products sujungė visą alavijo teikiamą naudą su puikiausios kokybės ingredientais, kad pasiūlytų jums natūralių ir neprilygstamų asmeninės higienos produktų asortimentą! Mūsų produktai puoselės jus gryna stabilizuota alavijų žele nuo galvos iki pirštų galiukų! Nuo losjonų iki šampūnų - turėdami visą asmeninės higienos produktų asortimentą jauskitės ir atrodykite geriau nei bet kada! 

Lūpų pieštukas su alavijais

Tai puikus alavijų, simondsijų ir specialių drėkinamųjų medžiagų derinys. Šis pieštukas maitina ir minkština lūpas, saugo nuo išsausėjimo ir nuo aplinkos poveikio.

Dantų želė

Dantų želė yra efektyvi dantų valymo priemonė, kurios pagrindą sudaro alavijų želė. Puikiai valo dantis, nebraižo emalio, suteikia gaivų burnos kvapą. Ši dantų želė tinka naudoti visai šeimai! Be fluoro.

Prekybos centruose ar vaistinėse galime rasti platų dantų pastos asortimentą. Tik prieš pasirenkant dantų valymo priemonę, reikėtų įsitikinti, ar joje nėra sveikatai kenkiančių medžiagų. Vienose dantų pastose rasite hidratuoto kvarco. Jis poliruoja dantis, bet gali pažeisti emalę. Nedideli peroksido kiekiai yra nekenksmingi. Bet dantų pastą mes naudojame reguliariai, todėl gali būti neigiamas poveikis dantenoms. Yra dantų pastų, kurių sudėtyje rasite triklozano. Kai kuriose Europos šalyse ši medžiaga yra draudžiama naudoti produktuose, skirtuose vidiniam vartojimui. Taip pat daugelis dantų pastų sudėtyje turi fluoro. Tai viena medžiagų, dėl kurios dantų pasta nerūgsta. Tačiau ar daug kas žino, kad per didelis fluoro kiekis gali sukelti fluorozę, kuri gydoma taip pat sunkai kaip parodontozė. Išvardinau tik keletas pavojingų medžiagų, kurios yra dedamos į dantų pastas. Tradicinė dantų pasta naikina burnos mikroflorą, todėl dažniau yra sergama viršutinių kvėpavimo takų uždegimų.Viena iš sudėtinių dalių dažniausiai yra aftų atsiradimo problema.Forever Bright” dantų želėje pagrindinė sudėtinė dalis yra alavijas bei jo poveikį stiprinantis natūralus gamtos antibiotikas – bičių pikis. Tai natūralios medžiagos, kurios patekusios į organizmo vidų nesukelia pašalinių reiškinių ir nepakenkia sveikatai. “Forever Bright” tinka naudoti visai šeimai, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, puikiai kovoja su dantų ėduonimi, išlaiko gaivų burnos kvapą, rekomenduojama esant kraujuojančioms dantenoms bei burnos ertmės opelėms. Didžiausias šio produkto privalumas –Jums  reikės rečiau  lankytis stomatologo kabinete. 

Skystas muilas su alavijais

Muilo pagrindą sudaro alavijai, natūralūs plovikliai ir drėkinamosios medžiagos. Skystas muilas su alavijais puikiai šalina nešvarumus nesausindamas viršutinio epitelio sluoksnio. Jis drėkina ir minkština odą, neerzina akių. Šį skystą muilą mielai naudos visa šeima.

Forever Aloe MPD

Plataus naudojimo universali koncentruota skysta valymo priemonė. Ji tinka grindims, kilimams, plytelėms, voniai valyti, indams plauti, skalbiniams skalbti. Puikiai valo nešvarumus, tirpina riebalus, pašalina dėmes ir nebraižo paviršių.

Dezodorantas su alavijais

Puiki apsauga nuo nemalonaus prakaito kvapo. Be aliuminio druskų. Šį dezodorantą galima naudoti iškart po depiliacijos.   Ypač svarbu pasirinkti tinkamą dezodorantą, kuris nesukeltų pašalinių, mums nemalonių reiškinių. Renkantis dezodorantą, labai svarbu atidžiai skaityti etiketę. Rinkitės tik tą, kurio sudėtyje nėra aliuminio druskų. Dezodoranto paskirtis – nuslopinti nemalonų prakaito kvapą. Prakaito liaukų yra visame kūno paviršiuje, išskyrus apie lūpas ir ausis. Daugiausia jų yra pažastyse. Čia viename kvadratiniame centimetre priskaičiuojama iki 200 prakaito liaukų. Prakaitas, veikiamas bakterijų, skyla į įvairias medžiagas, kurios sukelia nemalonų kvapą. Prakaitavimas yra normalus fiziologinis reiškinys, nes taip kūnas reguliuoja savo temperatūrą, valosi nuo toksinų. Kodėl dezodorantų gamyboje iki šiol buvo taip plačiai naudojamos aliuminio druskos? Pasirodo, aliuminis labai gerai sutraukia poras ir sulaiko prakaitavimą. Gamintojas savo tikslą įvykdė. Bet vartotojai turėtų žinoti, kad taip sulaikius prakaitavimą, visi toksinai lieka organizmo viduje, sudarydami sąlygas atsirasti nepageidaujamiems reiškiniams. Sutrinka natūralus prakaitavimo procesas ir į organizmą patenka aliuminio junginiai, kurie kenkia centrinei nervų sistemai, gali sukelti plaučių ligas bei būti onkologinių ligų priežastimi.

Džentelmeno pasididžiavimas

Tai balzamas po skutimosi su specialiomis drėkinamosiomis medžiagomis. Skutantis oda suerzinama, dažnai pažeidžiama, todėl ją vertėtų palepinti šiuo balzamu. Mėgaukitės švaros ir vyriškumo kvapu.

Šampūnas  su alavijais

Plauna, drėkina ir maitina plaukus. Plaukai tampa švelnūs, paklusnūs ir gražiai žvilga. Naudojant su kondicionieriumi rezultatai bus dar geresni. Visų tipų plaukams. Alavijų nauda akivaizdi!

Kondicionierius su alavijais

Sustiprina šampūno poveikį, maitina plaukus, padeda palaikyti reikiamą drėgmės lygį, suteikia plaukams blizgesio ir lankstumo.

Avokadų muilas
Šis muilas dėka išskirtinių avokado savybių puikiai valo, drėkina ir puoselėja odą. Skirtas veido ir kūno priežiūrai. Nusiprausus šiuo muilu apie avokadų naudą dar ilgai primins švelni oda.

Forever rankų valiklis

Tai puiki priemonė visada palaikyti rankų švarą. Valiklio sudėtyje esantys alavijai ir medus saugo oda nuo išsausėjimo. 

 Putojantis skutimosi gelis su alavijais

Skaičiuojama, kad vyrai ir moterys per gyvenimą skusdamiesi praleis apie 6 mėnesius. Tai tikrai nemažai! Jei kažkam skiriate tiek
daug laiko, geriau rinktis produktus, kuriais pasitikite.
Skutimasis gali sudirginti odą, o mes žinome, kad geriausias produktas galintis padėti ją nuraminti, yra mūsų patentuotas alavijų gelis, kuris vėsina ir gaivina odą.
Odą puoselėjančius alavijus papildėme glicerinu – gerai žinomu švelniu minkštikliu, ir argininu – natūralia aminorūgštimi, kuri drėkina odą. Dinatrio kokoamfodiacetatas, išgaunamas iš kokosų aliejaus riebiųjų rūgščių, padeda susidaryti putoms ir minkština odą.O dabar norėtume perspėti vyrus – nenustebkite, jei ir jūsų žmona ar draugė užsigeis šios odą gaivinančios skutimosi priemonės. Šis prabangus putojantis gelis paprastą kasdienį veiksmą paverčia puoselėjančiu ritualu. Gelyje daug drėkinamųjų medžiagų, kurios švelnina, drėkina ir gaivina odą.

 


 

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)

Daugiau skaitykite  bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge.

FVS Aušrytės Vanagienės Sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas "Forever "

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis 


Mesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.!

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie