alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Daug dirbantiems ir nuolat stresą patirentiems

Labai užsiėmusiems,daug dirbantiems , įtemptą gyvenimą gyvenantiems žmonėms yra sunku laikytis subalansuotos mitybos įpročių pvz.,suvalgyti penkias rekomenduojamas vaisių ir daržovių porcijas per dieną ir pan.Forever produktai gali praturtinti maistą vitaminais ir mineralais.

Rekomenduojami produktai:

FOREVER ALOE 2GO

Forever Aloe2Go“ – tai Aloe Vera sulčių ir „Forever Pomesteen Power“ derinys. Forever Living Products paėmė Aloe Vera sulčių ir „Forever Pomesteen Power“ geriausias savybes ir sujungė jas patogioje vienos porcijos dydžio pakuotėje! „Forever Aloe2Go“ paruoštas gerti bet kada ir bet kur – prie jūsų darbo stalo, keliaujant, automobilyje, einant. Mėgaukitės skania šių dviejų maistinių gėrimų teikiama nauda!

„Forever Aloe2Go“ – ne tik kompleksinių angliavandenių šaltinis, kurie taip reikalingi, kad būtume darbingi ir energingi, bet ir veiksmingas antioksidantų kokteilis.

Granatuose yra daugiau antioksidantų nei mėlynėse, žaliojoje arbatoje ar vyne. Mangostaninių garcinijų vaisiuose randama daugiau ksantonų nei kituose vaisiuose. Kai kurie tyrimai parodė, kad ksantonai organizmo imuninės sistemos stiprinimui netgi naudingesni nei vitaminai C ir E! Aloe Vera sultys dėl jose esančių polisacharidų ir kitų stiprinančių veiksnių natūraliai stiprina imuninę sistemą.

GIN-CHIA

Gin-Chia - tai unikalus ženšenių ir šalavijų derinys, kuriame susijungia Rytų ir Vakarų išmintis. Gin-Chia kelia organizmo tonusą, didina darbingumą, suteikia energijos bei ištvermės.

FOREVER ARCTIC -SEA

Tai ypatingas omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuriame yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, ypač grynų žuvies taukų ir alyvuogių aliejaus.Rekomenduojama vartoti esant lėtiniui nuovargiui, išsekimui, stiprina nervų sistemą.