alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį


Eteriniai aliejai 

 Mūsų pojūčiai pasižymi didžiule jėga ir stipriai veikia mūsų mintis, nuotaiką ir daugelį kitų smegenų funkcijų.Pojūčiai mums padeda suvokti aplinką .Vienas svarbiausiu pojūčių yra uoslė. Uoslės receptoriai yra susijusios su smegenų limfine sistema,kuri atsakinga už mūsų emocijas ir atmintį.

Eterinis aliejius-tai koncentruotas kvapus skystis, distiliacijos būdu išgaunamas iš žodžių ,medžių ir krūmų žiedų,lapų ir šaknų .Kiekviename aliejuje yra tik jam būdingas aktyvių komponentų derinys, kuris dalyvauja organizme ir smegenyse  vykstančiuose procesuose ,ir teigiamai veikia savijautą.

Citrinų eterinis aliejius 100% grynas,labai veiksmingas .

 Bendrovės „Forever“ citrinos skinamos rankomis ir brandinamos tol, kol bus tobulai sunokusios. Tokios citrinos yra sultingesnės, ir iš jų išgaunamas itin aukštos kokybės eterinis aliejus. „Forever Living“ siūlo aukščiausios kokybės gryną eterinį citrinų aliejų, kuris gerina nuotaiką ir suteikia energijos.

Naudojamas nuo įvairios kilmės odos bėrimų,pūslelinės,karpų,padeda šalinti pigmentines dėmes ir strazdanas, šviesina odą ir lygina raukšles,stiprina nagus.Naudojamas namų oro  dezinfekcijai,nemaloniam kvapui naikinti. Gelbsti nuo kandžių.

Pipirmėčių 100%grynas

"Forever“ eterinis pipirmėčių aliejus išgaunamas iš augalų, kurie auginami ir renkami tame pačiame ūkyje jau daugiau nei 85 metus. Šiuose augaluose natūraliai yra daugiau mentolio, kuris ir suteikia mėtoms būdingą vėsinamąjį poveikį.Šis eterinis aliejus stimuliuoja ir praskraidina mintis ,didina koncentraciją,mažina nuovargį ir depresiją,galvos skausmus ,migreną,sinusitą.

 

Levandų 100%grynas

ramybės. „Forever“ levandų eterinis aliejus gaminamas iš levandų, užaugintų Bulgarijoje, kur klimato sąlygos ir dirvožemis yra idealūs, todėl jose ypač daug linalilio acetato, suteikiančio levandoms būdingą saldų, vaisius primenantį aromatą, ir terpenų. „Forever Living“ siūlo itin aukštos kokybės gryną eterinį levandų aliejų, kuris ramina ir atpalaiduoja,padeda pajusti gyvenimo harmoniją,gerina nuotaika ir skatina protinę veiklą.Padeda mažinti galvos skausmą ir migreną,gerina miegąir padeda kovoti su nemiga,dezinfekuoja kambario orą.

Forever  raminantis eterinių aliejių mišinys.

 Tai puikiai subalansuoti aukščiausios kokybės dirvinių mėtų, bruknuolių, kamparo, kvapiųjų kanangų ir ramunėlių aliejai, kurie prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir ramina.Šis mišnys padeda nuo nerimo,nemigos,skatina kvėpavimo takų veiklą,pakelia nuotaiką,pažadina pasitikėjimąsavimi,maloniai atpalaiduoja.

Forever bazinis aliejus.

 „Forever“ bazinis aliejus – tai patentuotas alavijų, vitaminų E, A ir C ir natūralių bekvapių aliejų mišinys. Naudojant kartu su „Forever“ eteriniais aliejais, „Forever“ bazinis aliejus padeda jiems prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.

Forever atpalaiduojantis eterinis aliejių mišinys 100% grynas.

Puikiai subalansuoti aukščiausios kokybės bruknuolių, olandinių levandų, eukaliptų, kalendrų, smilkalinių bosvelijų, rozmarinų, ramunėlių, pipirmėčių, bazilikų ir raudonėlių aliejai, kurie atpalaiduoja ir suteikia vidinės ramybės bei pusiausvyros.Šis mišinys mažina nuovargį,ramina kūną ir protą,padeda nuo raumenų skausmų,palengvina kvėpavimą,šalina nuovargį ir nervingumą,gerina atmintį ir koncentraciją,pakelia nuotaiką


Forever apsaugantis etrerinių aliejių mišinys 

 Tai puikiai subalansuoti aukščiausios kokybės gvazdikėlių,apelsinų, cinamono žievės, rozmarinų, smilkalinių bosvelijų, eukaliptų ir kadagio uogų aliejai, kurie suteikia jėgų ir energijos.„Forever“ eterinių aliejų rinkinys.Šis mišinys  tonizuoja ir šildo organizmą,stiprina imunitetą,stimuliuoja,skatina medžiagų apykaitą,lengvina kvėpavimą,mažina stresą,didina darbingumą ir dėmesingumą,gerina atmintį.


Daugiau informacijos apie produktus bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)


Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas
Mesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų."

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie