alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį


Eteriniai aliejai 

 Mūsų pojūčiai pasižymi didžiule jėga ir stipriai veikia mūsų mintis, nuotaiką ir daugelį kitų smegenų funkcijų.Pojūčiai mums padeda suvokti aplinką .Vienas svarbiausiu pojūčių yra uoslė. Uoslės receptoriai yra susijusios su smegenų limfine sistema,kuri atsakinga už mūsų emocijas ir atmintį.

Eterinis aliejius-tai koncentruotas kvapus skystis, distiliacijos būdu išgaunamas iš žodžių ,medžių ir krūmų žiedų,lapų ir šaknų .Kiekviename aliejuje yra tik jam būdingas aktyvių komponentų derinys, kuris dalyvauja organizme ir smegenyse  vykstančiuose procesuose ,ir teigiamai veikia savijautą.

Citrinų eterinis aliejius 100% grynas,labai veiksmingas .

 Bendrovės „Forever“ citrinos skinamos rankomis ir brandinamos tol, kol bus tobulai sunokusios. Tokios citrinos yra sultingesnės, ir iš jų išgaunamas itin aukštos kokybės eterinis aliejus. „Forever Living“ siūlo aukščiausios kokybės gryną eterinį citrinų aliejų, kuris gerina nuotaiką ir suteikia energijos.

Naudojamas nuo įvairios kilmės odos bėrimų,pūslelinės,karpų,padeda šalinti pigmentines dėmes ir strazdanas, šviesina odą ir lygina raukšles,stiprina nagus.Naudojamas namų oro  dezinfekcijai,nemaloniam kvapui naikinti. Gelbsti nuo kandžių.

Pipirmėčių 100%grynas

Forever“ eterinis pipirmėčių aliejus išgaunamas iš augalų, kurie auginami ir renkami tame pačiame ūkyje jau daugiau nei 85 metus. Šiuose augaluose natūraliai yra daugiau mentolio, kuris ir suteikia mėtoms būdingą vėsinamąjį poveikį.Šis eterinis aliejus stimuliuoja ir praskraidina mintis ,didina koncentraciją,mažina nuovargį ir depresiją,galvos skausmus ,migreną,sinusitą.

 

Levandų 100%grynas100

ramybės. „Forever“ levandų eterinis aliejus gaminamas iš levandų, užaugintų Bulgarijoje, kur klimato sąlygos ir dirvožemis yra idealūs, todėl jose ypač daug linalilio acetato, suteikiančio levandoms būdingą saldų, vaisius primenantį aromatą, ir terpenų. „Forever Living“ siūlo itin aukštos kokybės gryną eterinį levandų aliejų, kuris ramina ir atpalaiduoja,padeda pajusti gyvenimo harmoniją,gerina nuotaika ir skatina protinę veiklą.Padeda mažinti galvos skausmą ir migreną,gerina miegąir padeda kovoti su nemiga,dezinfekuoja kambario orą.

Forever  raminantis eterinių aliejių mišinys.

 Tai puikiai subalansuoti aukščiausios kokybės dirvinių mėtų, bruknuolių, kamparo, kvapiųjų kanangų ir ramunėlių aliejai, kurie prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir ramina.Šis mišnys padeda nuo nerimo,nemigos,skatina kvėpavimo takų veiklą,pakelia nuotaiką,pažadina pasitikėjimąsavimi,maloniai atpalaiduoja.

Forever bazinis aliejius.

 „Forever“ bazinis aliejus – tai patentuotas alavijų, vitaminų E, A ir C ir natūralių bekvapių aliejų mišinys. Naudojant kartu su „Forever“ eteriniais aliejais, „Forever“ bazinis aliejus padeda jiems prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.

Forever atpalaiduojantis eterinis aliejių mişinys 100% grynas.

Puikiai subalansuoti aukščiausios kokybės bruknuolių, olandinių levandų, eukaliptų, kalendrų, smilkalinių bosvelijų, rozmarinų, ramunėlių, pipirmėčių, bazilikų ir raudonėlių aliejai, kurie atpalaiduoja ir suteikia vidinės ramybės bei pusiausvyros.Šis mišinys mažina nuovargį,ramina kūną ir protą,padeda nuo raumenų skausmų,palengvina kvėpavimą,šalina nuovargį ir nervingumą,gerina atmintį ir koncentraciją,pakelia nuotaiką.

Apsaugantis eterinių aliejų mišinys100% grynas,stiprus. „ 

Forever apsaugantis etrerinių aliejių mišinys 

 Tai puikiai subalansuoti aukščiausios kokybės gvazdikėlių,apelsinų, cinamono žievės, rozmarinų, smilkalinių bosvelijų, eukaliptų ir kadagio uogų aliejai, kurie suteikia jėgų ir energijos.„Forever“ eterinių aliejų rinkinys.Šis mišinys  tonizuoja ir šildo organizmą,stiprina imunitetą,stimuliuoja,skatina medžiagų apykaitą,lengvina kvèpavimą,mažina stresą,didina darbingumą ir dėmesingumą,gerina atmintį ir emocinę būklę.

1.Ypač aukštos kokybės 100% aliejiai.

2.Teigiamas poveikis sveikatai ir gyvenimo kokybei.

3.Veikia sinergiškai.

Apibendrinimas:Levandų eterinis aliejus mažina galvos skausmą,migreną ,gerina miego kokybę,padeda kovoti su nemiga.

Citrinų eterinis aliejus naudojamas nuo įvairių bėrimų ,pūslelinės,pigmentinių dėmių ir strazdanų,karpų,lygina raukšles, stiprina nagus,gelbsti nuo kandžių.

Pipirmėčių eterinis aliejus didina koncentraciją,mažina nuovargį ir depresiją,galvos skausmą ,migreną ,sinusitą.

Raminantis eterinių aliejų mišinys padeda nuo nerimo ,nemigos,skatina kvėpavimo takų veiklą,pakelia nuotaiką.

Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys mažina nuovargį, ramina kūną ir protą,padeda nuo raumenų skausmų,gerina atmintį ir koncentraciją,pakelia nuotaiką.

Apsaugantis eterinių aliejų mišinys tonizuoja ir šildo organizmą,stiprina imunitetą,skatina medžiagų aykaitą,mažina stresą,didina darbingumą ir dėmesingumą,gerina atmintį ,emocinę būklę.

 

Daugiau informacijos skaitykite bendrovės svetainėje .

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)

 Taip pat  ir  produktų kataloge


FBO Aušrytės Vanagienės verslo ir sveikatingumo konsultacinis kabinetas "Alavijo verslas"