alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Imunitetas&kvėpavimo sistema

  Mūsų kompanija turi visą arsenalą produktų, skirtų saugiam imuninės sistemos stiprinimui ir sistemingam palaikymui, subalansuotos mitybos papildymui, kūno higienos priežiūrai.Unikaliose  ALAVIJŲ sultyse gausu aminorūgščių, vitaminų, mineralų ir  didelis kiekis įvairių organizmui būtinų medžiagų, kurios subalansuoja ir sustiprina atsparumą ligoms.Šias alavijo sultis rekomenduojama gerti rudenio laiku, kai atšąla orai, ima anksčiau temti. Dėl savo sudėties, sultys padeda išlaikyti gerą sveikatą, energiją irzlumą, padeda lengviau susidoroti su stresinėmis situacijomis (stiprina nervų sistemą). Peršalus  neskubėkime vartoti antibiotikų be gydytojo paskyrimo. Jau šimtus metu žmonės žino ir  vartoja altrnatyvą antibiotikams.Turime puikius  priešvirusinius antibakterinius,priešgrybelinius ir prieš parazitinius produktus,kurių efektyvumas įrodytas moksliškai. Tai ČESNAKŲ IR ČIOBRELIŲ kapsulės bei FOREVER BIČIŲ PIKIS. Dėl plataus veikimo spektro, jie vienodai efektyviai veikia  visus sukelėjus.60 tablečių. 

Stiprinkime imunitetą su Forever Immublend 

Forever Immublend skirtas palaikyti imuninę sistemą visais jos veikimo aspektais. Kiekvienas patentuoto mišinio ingredientas yra parinktas taip, kad suteiktų stiprinantį poveikį tam tikrai imuninės sistemos funkcijai. Forever Immublend padeda mūsų biologinei organizmo gynybos sistemai dirbti didžiausiu efektyvumu, todėl galėsite be rūpesčių užsiimti savo kasdieniais reikalais. Imuniteto funkcijas gerinančių maistinių medžiagų mišinyje yra fruktooligosacharidų, laktoferino, maitake ir šitake grybų, o taip pat cinko bei vitaminų C ir D. Visi šie ingredientai savaip prisideda prie mūsų organizmo gerovės:

• Fruktooligosacharidai – skatina sveiką probiotinių bakterijų lygį virškinimo sistemoje.

• Laktoferinas – palaiko imuninių ląstelių gamybą ir padeda išlaikyti optimalų naudingųjų bakterijų lygį žarnyne.

• Maitake ir šitake (valgomasis dantenis) grybai – palaiko imuninių ląstelių gamybą ir širdies kraujagyslių funkciją.

• Vitaminas D – stiprina imunines ląsteles.

• Vitaminas C – kovoja su laisvaisiais radikalais.

• Cinkas – kovoja su laisvaisiais radikalais ir palaiko imuninių ląstelių gamybą.

Ši išskirtinė formulė padeda įvairiapusiškai pasirūpinti imunine sistema. Ji suteikia esminių maistinių medžiagų, reikalingų sveikai imuninei sistemai, ir natūralių augalinių medžiagų, kurios sinergiškai veikia palaikydamos imuninės sistemos funkciją. 

Sergantiems chroninėmis ligomis atsparumą virusams padės sustiprinti FOREVER LYCIUM PLIUS. Šis produktas gerina regėjimą, odos spalvą, inkstų ir kepenų veiklą, stiprina organizmą ir pristabdo senėjimo procesus. Tradiciškai jie būdavo vartojami esant svaiguliui ir bendram silpnumui, energijos sumažėjimui, sąnarių ir nugaros skausmams. Šiais laikais ožerškiai vartojami organizmui atsigauti ir sustiprėti po chemoterapijos ir radioterapijos.Saldymedžiai yra laikomi plačiausiai kinų medicinoje vartojamais augalais. Jų sudėtyjeyra 150 cheminių medžiagų, kurios malšina uždegimus, karščiavimą, gydo žaizdas, opas, skaudančią gerklę ir kosulį. Dažnai saldymedžiai vartojami ir kaip papildomos žolelės, išryškinančios naudingiausias kitų žolelių savybes. Jie sudaro tikrai puikią draugiją ožerškiams.Saldymedžių ekstraktas yra saldymedžių bioflavonoidų koncentratas. Jis pagamintas pagal patentuotą procesą, kurio metu pašalinama dalis glicirizino, labai saldaus komponento, galinčio sukelti nepageidaujamus šalutinius reiškinius (pvz., padidinti kraujo spaudimą)Remiantis šiuolaikiniais tyrimais, galima teigti, kad saldymedžių bioflavonoidai yra vieni iš stipriausių atrastų antioksidantų.

  Labiausiai gaila sergančių vaikų. Po vasaros jie grįžo į kolektyvus, kur virusai plinta itin greitai. Palaikykime jų atsparumą ligoms Alavijų ir  Persikų nektaru, probiotikais ,FOREVER KIDSVaikučiai bus ne tik sveiki, bet ir energingi, linksmi, laimingi, gerai mokysis.

   Nepamirškime purškiamojo -raminamojo losjono, jeigu prasidėjo perštėjimas gerklėje, nosies gleivinėje. Paskalavus kelis kartus per dieną, uždegimas neišplis, nesukels komplikacijų.Taip pat dar galime naudoti ir FOREVER šildomąjį losjoną, kuris savo sudėtyje turi eukaliptą ir mentolą ir puikiai tinka inhalacijoms ir įtrinimams.

Išmokykime vaikus laikytis asmeninės higienos. Dažnas rankų plovimas – vienas svarbiausių įpročių, padedantis išvengti ligų, sukeltų virusų, bakterijų ir parazitų. Turime švelnų drėkinantį skystą muilą su alavijais, kurį su malonumu gali naudoti visa  šeima, taip pat patariame naudoti FOREVER rankų dezinfekantąDezinfekantą galima nešiotis kartu visur su savimi tiek vaikams tiek suaugusiems.

   Gamta ir mūsų kompanijos mokslininkai pateikia mums visą arsenalą produktų, kuriuos vartodami galime džiaugtis rudens auksinėmis spalvomis, natūralia metų laikų eiga ir nesirūpinti dėl kažkokių virusų siautėjimo. Su Forever produktais mes jiems neįkandandami.

 

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)

Daugiau informacijos produktų kataloge.


Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis 
Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie