alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Sveiki,  atvykę į  mūsų svetainę  !      

 

Šypsena  ..... Ji niekuo nekainuoja,bet daug ką sukuria,praturtina tuos, kurie ją gauna ,nenuskurdina tų kurie ją duoda .Blyksteli tik akimirką,o atmintyje kartais išlieka visam gyvenimui.Niekas nėra toks turtingas,kad galėtų be jos apseiti.Ji sukuria laimę namuose,geranorišką aplinką darbe,ji yra slaptažodis draugams. Dailas Karnegis

Mūsų  darbas ir su juo susiję reikalai paprastai užima didesnę mūsų aktyvaus laiko dalį.Todėl savaime suprantama,kad norėtume dirbti ,tai kuo galėtume mėgautis.Mėgautis darbo eiga,mėgautis rezultatais ir mėgautis uždarbiu.

 Reikalingos papildomos pajamos? Svajojate apie karjerą? Mėgstate padėti žmonėms , bendrauti? Norite daugiau laiko skirti sau ir savo šeimai ? Norite atrodyti geriau ir jaustis sveikiau?Neturite laiko kada sirgti ? Norite kontroliuoti savo ateitį ir finansus pradėkite kelionę su Forever šiandien.Kelionė prasideda čia , čia keičiasi žmonių likimai,finansinės galimybės , gyvenimo kokybė, sveikata. 

Kokie yra šios  veiklos pranašumai?

Veikla prieinama kiekvienam.

Prekė - sveikatos ir grožio produkcija.

Labai didelė nauda sveikatai .

Galimybė kurti karjerą ir neribotai didinti gaunamą naudą.

Teisėtas, elitinis, ilgalaikis, perspektyvus ir patikimas prekinis produkcijos ženklas.

Tavo darbas-pasirūpinti  klientais,išspręsti jiems kilusias problemas, išsiaiškinti jų poreikius,patarti ir padėti jiems pasirinkti tinkamus produktus ir paslaugas.Darbas smagus, dinamiškas  ir daug atsakomybės, bet visada komanda ir vadovai tau daug padės.Esi pasiruošęs žengti kitą savo  karjeros žingsnį? Tuomet ,kviečiame pas mus.

Finansų ekspertai rekomenduoja prie pagrindinio darbo turėti papildomą veiklą , kuri generuotų pajamas. Forever -geriausia alternatyva pagrindiniam darbui.

Kiekvienas žmogus - savo gerovės kūrėjas. (R. Stylis)

Iki susitikimo!

Visus atsakymus į klausimus rasite šioje svetainėje ar

kviečiame atvykti pas mus .Mus rasite adresu Panevėžys.Nemuno 79  ,203 kab.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant pas mus!

 

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas


  


 Mesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie