alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Kaip galite uždirbti su Forever? 

 

Sėkmė šiame versle pasiekiama paprastai.Siūlykite  žmonėms produktus ir verslo galimybę ir padėkite jiems daryti tą patį.Forever siūlo aukščiausios kokybės produktus ,kurių paklausa ir pardavimai auga visame pasaulyje.Jūs gausite žinių ir palaikymą ,kurie reikalingi pradėti naują verslą.Jūs uždirbsite iš produktų pardavimo ir jūs taip pat galėsite gauti pajamas už tai ,kad padėsite kitiems žmonėms pradėti ir kurti jų Forever verslą.

Karjeros laipteliai

Forever karjeros laipteliai yra verslo vystymo gairės ,kurios padės augti jūsų verslui.Kai Forever verslo savininkas aktyviai dirba,sukuria savo komandą ir padidina pardavimus,jis pakyla karjeros laipteliais aukštyn ir tokiu būdu padidina savo pajamų lygį.Skirtingai ,nei daugelyje kitų verslo modelių, Forever versle jūs neturite bijoti nukristi žemyn,jūs visiems laikams išlaikysite jau pasiektą lygį.

Naujas puslapis

Pradėdami savo Forever verslą ,jūs kuriate sąlygas įgyvendinti jūsų svajones.Tai yra naujas puslapis jūsų gyvenime.Pasikeitimai jūsų gyvenime sukels kitų žmonių  smalsumą  ir klausimus.Daug jūsų atsakymų paskatins žmones labiau pasidomėti jūsų pasiūlymais.Būkite atviras ir geranoriškas.paaiškinkite kaip veikia tinklinės  rinkodaros sistema,papasakokite kaip jūsų veikla pakeitė jūsų gyvenimą.

Pradžia

Tapkite VIP klientu ir pirkite produktus tiesiogiai iš kompanijos  su 15% nuolaida.Produktus galėsite parduoti savo klientams rekomenduojama mažmenine kaina ir kainų skirtumas bus jūsų pelnas.

Kuo aukštesnis jūsų  karjeros laiptelis,tuo didesnis pelnas,VIP klientas yra pirmas karjeros laiptelis.

Dauguma VIP klientų pasiekia antrą lygį-Asistent Supervisor ir tampa Forever verslo savininkais.Asistent Supervisor gauna 30% nuolaidą produktams ir 5% asmeninę nuolaidą.

Asistent Supervisor lygį galite pasiekti greičiau ,įsigydami verslo rinkinį.Tuomet jau antram savo užsakymui gausite 35% nuolaidą.Rinkinyje yra populiariausi mūsų produktai su specialia rinkinio nuolaida.

Assistant Supervisor – Pajamos 300-500 EUR 

Kas toliau?

Kitas karjeros laiptelis yra Supervisor.Šį lygį galėsite pasiekti ,kai per vieną ar du iš eilės einančius mėnesius su savo nauja verslo grupe surinksite tiek užsakymų ,kurie kompanijos yra įvertinami 25-iais kreditais(25 CC).Pasiekę Supervisor lygį,gausite 30% nuolaidą produktams ir 8% asmeninę nuolaidą.

Daugelis jūsų narių siūlys žmonėms prisijungti prie Forever ir tapti VIP klientais ar Forever verslo savininkais.Tokiu būdu augs Forever verslas,ir už tokias jūsų pastangas kompanija jums mokės komisinius nuo jūsų komandos narių pirkimų .Tokius komisinius mes vadiname bonusais.

Forever visose šalyse naudoja vieningą vienetą pardavimų lygiui apskaičiuoti .Tai yra kreditas( CC arba Case Credit).Kreditais yra įvertinti visi produktai.Pagal sukauptus kreditus yra nustatomas pakilimas karjeros laipteliai ir įvairūs apdovanojimai.

Supervisor gauna nuo 3%  iki  8%nuo savo komandos narių pirkimų.Nuosekliai dirbdami pastebėsite kaip auga jūsų per mėnesį gaunama bonusų suma.

   Supervisor Pajamos 700-1000 EUR 

Kitas laiptelis -Asistent Manager .Šį lygį pasieksite kai surinksite per du iš eilės einančius mėnesius su savo komandos nariais sukaupsite 75kreditus.

Jūsų  asmeninė nuolaida padidèja dar plius 13%.Ir jūsų gaunami bonusai nuo komandos narių pirkimų jau yra nuo 5%iki 13% -tai jūsų atliginimas už naujų komandos narių mokymą ir ugdymą.Jūsų pajamų didis priklausys nuo jūsų pastangų ir nuo to ,ar jūs dirbate su mažmenos klientais ir ar siekiate daugiau žmonių pakviesti į savo komandą.

 Assistant Manager – Pajamos 1000-1500 EUR

Daugelis žmonių šiame  versle dirba nepilną darbo dieną ir planuoja dirbti tik Forever  kai taps Manager .Manager lygį pasieksite ,kai  kartu su savo komanda sukaupsite 120 kreditų per du iš eilės einančius kalendorinius mėnesius arba 150 cc per keturis mènesius.Tuomet jūsų nuolaida padidėja plius 18%.Kompanija mokės jums bonusus už jūsų komandos  narių pirkimus -nuo 5% iki 18%.

Svarbiausias uždavinys

Manager yra labai svarbus lygis  Forever karjeroje.Jis teikia naudos ir privalumų .Manager gali tęsti darbą tik su savo komanda. Bet jis taip pat gali padėti savo komandos nariams pasiekti Manager lygį.Tokį Manager darbą kompanija įvertina Lyderio bonusais,kurie sudaro 6% nuo išugdyto naujojo Manager komandos pardavimų.Lyderio bonusai, kuriuos kompanija moka Manager panašūs į honorarą,kurį gauna autoriai už dainos atlikimą ar rašytojas už parduodamas knygas.Šios pajamos yra gaunamos ir praėjus daugeliui metų ,po to kai darbas buvo atliktas.

Manager – Pajamos 1500 -2000 EUR 

Skatinimas ir apdovanojimai

Greta karjeros laiptelių su motyvuojančia bonusų sistema,Forevet siūlo ir kitus paskatinimus:automobilio programą,įdomias keliones ,bei prezidento bonusus.

Įvykdę Automobilio programos reikalavimus gausite nuo 400 iki 800 eurų per mėnesį.Juos galėsite panaudoti naujam automobiliui,atostogoms ar būsto pagerinimui.O gal išsinuomosite jachtą ir su šeima ir draugais plaukiosite viduržemio jūra.

Įdomios kelionės

BENDROVĖS POLITIKA
Bendrovės nuostatos
Politika_LT201604-1.pdf (519.22KB)
BENDROVĖS POLITIKA
Bendrovės nuostatos
Politika_LT201604-1.pdf (519.22KB)

Forever suteikia galimybę užsidirbti keliones į kompanijos renginius tolimuose ir egzotiškuose šalyse.Apmokamos pragyvenimo išlaidos ir dar įteikiami kišenpinigiai kasdieninėmis išlaidomis 

Daugiau informacijos apie rinkodaros laiptelius bendrovės oficialioje bendrovės  bendrovės politikoje.

Savo komandos Forever verslo savininkus , mes visada prižiūrime ir konsultuojame, padedame pasiekti užsibrėžtų tikslų nuo pradžios iki galo, nes Forever Living verslas tai komandinis darbas!

"Norite dirbti eikite į darbą, norite uždarbio kurkite tinklą".Robert Kyosaki 

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie