alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Pagalba kojoms

Pėdas sudaro  52 kaulai, 66 sąnariai, 38 raumenys ir 214 raiščiai. Jie harmoningai dirba suteikdami stabilumą ir galimybę judėti. Padų odos storis net iki keturių kartų didesnis už odos, esančios bet kurioje kitoje kūno vietoje storio vidurkį. 
Pėdos turi idealų formos ir funkcijos santykį, kuris, deja, tik tada tinkamai įvertinamas, kai šis santykis prarandamas ir atsiranda problemų. 
Pėdų problemos. 
Yra daug pėdų problemų, kurių priežastis dažniausiai, yra  ilgiau ar trumpiau trunkantis prastai pagamintos, netinkamos avalynės nešiojimas! 
Pėdų problemų priežastys taip pat yra:
•Infekcijos
•Paveldimumas
•Gyvenimo būdas
•Asmeninė higiena

Daugiau negu trečdalis žmonių gyvenime yra kentę dėl pėdų problemų. Didžiausia jų yra susijusi su oda. Kieta, šiurkšti ir išsausėjusi oda, nuospaudos ir suskilinėję kulnai dažnam sukelia ne tik nepatogumų, bet ir skausmą.
 Priežastis – per daug išsausėjusi oda, sumažėjęs jos elastingumas, ką sąlygoja:
– odos ligos, endokrininės ligos, gastritas, diabetas,
– taip pat viršsvoris, avitaminozė, nekokybiškas maistas, alkoholis, nepatogi, nenatūrali avalynė, sintetinės kojinės ir puskojinės, prasta asmens higiena, t.y. kojų nepriežiūra.

Kulnų kraštų oda yra ypatingai linkusi vertikaliai įtrūkti,  kai  epideminis yra praradęs drėgmę. 
Suskilę kulnai – tai rezultatas, kai sausa išdžiūvusi pėdų oda patiria dar didesnį stresą.  Gerai drėkinama oda yra elastinga ir atspari įvairiems aplinkos poveikiams, trinčiai.  Sausa bei kieta oda ne tokia atspari  įvairiems išorės poveikiams, trynimui bei spaudimui vaikštant ar srovint. 
Įskilimai gali būti labai gilūs – iki 15 mm.  
Įskilimai gali kraujuoti ir taip pat per juos gali patekti infekcija. 
Tai sukelia diskomforto jausmą ir stiprų skausmą, ypatingai vaikštant  ar stovint,  nes kūno svoris ir  sąlytis su pagrindu, su kuriuo liečiasi pėda, sudaro ypatingai didelį spaudimą.
Įskilimai atsiranda ypatingai sukietėjusioje,  odoje, dažnai pažeistoje nuospaudų. Šį problema reikalauja ypatingo dèmesio ir kantrybės. 

Štai keletas rekomendacijų kaip padėti savo pėdoms.

1.Gerkite Aloe Vera sultis , kurios atstato odos drėgmės balancą.Kartu su sultimis gerkite ir  Active Ha, t,y haliurono rūgštis su imbieru ir ciberžole.Haliuronas sulaiko odos drėgmę ir neduoda odai išsausėti, ir susiraukšlėti.

2.Kiekvieną vakarą darykite kojoms šiltas voneles su skystu skystu alavijo muilu.Muilas padės atmirkyti ir pašalinti suragėjusi odos sluoksnį.

3 .Ypač suragėjusiam sluoksniui nuimti labai tinka Forever Forever Odos Šveitiklis su alavijais.Tai ypač švelnus šveitiklis be abrazivinių dalelių ,kuris nebraužo odos ir švelniai šalina suragėjusi sluoksnį.6

4.Pėdas ir kulnus tepkite Aloe Vera geliu sumaišytu su Alavijų ir bičių pikio kremu.Šie tepalai nuramis sudirgusią odą ,pamaitins ,nuskausmis ,pagreitins gijimą.

5.Ypatingais atvejais kai įtrūkymas yra gilus galima dėti kompresus su alavijo geliu ar propoliu. 

Smulkesnė informacija asmeniškai kiekvienam pagal situaciją.

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)

Apibendrinimas:Į vidų drėgmei atstatyti ir palaikyti vartoti Aloe Vera sultis kartu su Active Ha;asmens higienai ir kojų vonelėms naudoti Skystą muilą su alavijais;kulnus tepti su Aloe Vera geliu sumaišytu su prpoliu;suragèjusiam sluoksniui nuimti Odos šveitiklis su alavijais.

Daugiau apie produktus skaitykite bendrovės tinklapyje.

FVS Aušrytės Vanagienės  Sveikatos vadybos konsultacinis "Forever"