alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Mamų auginančių vaikus puslapis

Konsultuojame / mokome jaunas mamas, kaip papildomai užsidirbti auginant vaikus. Kuruojame įvairius projektus ir ieškote jiems tinkamų partnerių. Ieškome veiklių mamų kurios  turėtų tokiai veiklai tinkamų savybių ar gebėjimų ir norėtų papildomos, ar pastovios veiklos.

Forever produktai suteikia daug energijos ir sveikatos( ypač didelė pagalba kūdikių priežiūrai)tad savo patirtimi norisi dalytis su visais.

Esant motinystės atostogose ir daug laiko praleidžiant namuose visada galima

 paskambinti draugams ir pa žystamiems,juos pakalbinti ir pakviesti į svečius.Informacija apie produktus galima pasidalinti ir pasivaiščiojant  parke ,juk daug mamų vaikšto  parkuose ,ir visos mėgsta viena su kita pasišnekėti apie savo vaikučius.Pokalbio temos dažniausia ir yra sveikatos problemos.Tokiai mamai galima papasakoti kaip vienas ar kitas produktas išspręndė minėtas problemas. Susidomėjusias galite pakviesti susipažinti su platesne informacija, o už informaciją apie produktus Forever  dosniai atsilygina.

Svarbiausias privalumas yra tai kad JŪS galite papildomai užsidirbti neišeinant iš namų ,susikurti sau gerbūvį , gauti papildomas pajamas ir daugiau laiko praleisti šeimoje , ilgiau būti motinystės atostogose.

Kita ypač svarbi naujiena yra, kad Jus visada turėsite kas JUMS padeda , moko Jus ,konsultuoja apie produktus ir uždarbio galimybę.

Mielosios mamos kviečiu tapti mano komandos dalimi ,kartu dalintis informacija apie FOREVER ir tapti finanšiškai nepriklausomoms. 

Aš ir mano komanda mielai padėsime JUMS supažindinti jūsų drauges su FOREVER produktais ir galimybę likti ilgiau namie su vaikučiu.

Apibendrinimas;Svarbiausias privalumas yra tai kad JŪS galite papildomai užsidirbti neišeinant iš namų ,susikurti sau gerbūvį , gauti papildomas pajamas ir daugiau laiko praleisti šeimoje , ilgiau būti motinystės atostogose. 

FVS Aušrytės Vanagienės  sveikatos vadybos  konsultacinis kabinetas"Forever"