alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Mamų auginančių vaikus puslapis

Konsultuojame / mokome jaunas mamas, kaip papildomai užsidirbti auginant vaikus. Kuruojame įvairius projektus ir ieškote jiems tinkamų partnerių. Ieškome veiklių mamų kurios  turėtų tokiai veiklai tinkamų savybių ar gebėjimų ir norėtų papildomos, ar pastovios veiklos.Esant motinystės atostogose ir daug laiko praleidžiant namuose visada galima paskambinti draugams ir pa žystamiems,juos pakalbinti ir pakviesti į svečius.Informacija apie produktus galima pasidalinti ir pasivaiščiojant  parke ,juk daug mamų vaikšto  parkuose ir visos mėgsta viena su kita pasišnekėti apie savo vaikučius.Pokalbio temos dažniausia ir yra sveikatos problemos.Tokiai mamai galima papasakoti kaip vienas ar kitas produktas išspręndė minėtas problemas. Susidomėjusias galite pakviesti susipažinti su platesne informacija, o už informaciją apie produktus Forever  dosniai atsilygina.

Svarbiausias privalumas yra tai kad JŪS galite papildomai užsidirbti neišeinant iš namų ,susikurti sau gerbūvį , gauti papildomas pajamas ir daugiau laiko praleisti šeimoje , ilgiau būti motinystės atostogose.

Kita ypač svarbi naujiena yra, kad Jus visada turėsite kas JUMS padeda , moko Jus ,konsultuoja apie produktus ir uždarbio galimybę.

Mielosios mamos kviečiu tapti mano komandos dalimi ,kartu dalintis informacija apie FOREVER ir tapti finanšiškai nepriklausomoms. 

Aš ir mano komanda mielai padėsime JUMS supažindinti jūsų drauges su FOREVER produktais ir galimybę likti ilgiau namie su vaikučiu.

Savo komandos Forever verslo savininkus , mes visada prižiūrime ir konsultuojame, padedame pasiekti užsibrėžtų tikslų nuo pradžios iki galo, nes Forever Living verslas tai komandinis darbas! Kilus klausimams visada prašome kreiptis mes padėsime išspręsti visus klausimus

 

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!Mesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie