alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Eterinių aliejų naudojimas

Eteriniai aliejai yra labai koncentruotos medžiagos ,todėl juos reikia skiesti su Baziniu aliejumi,

Voniai:8-10 lašų.Prieš pilant į vonią ,jį reikia ištirpinti stiklinėje pieno ar grietinėlės,saujoje jūros druskos ar šaukšte augalinio aliejaus,arba sumaišyti su trupučiu medaus.

Masažui:4-6 lašai į 20g masažo aliejaus.

Kompresams:5-6lašaiį 0,5l vandens.

Inhaliacijai:2-3 lašai į 1litrą karšto vandens.

Dezinfekavimui:

Eteriniai aliejai naikina bakterijas ir neleidžia jiems daugintis.Patys naudingiausi šiam tikslui yra bergemočių,eukaliptų ,kadagių,levandų,arbatmedžio ir rozmarinų aliejai.Galima dezinfekuoti ir plauti baldų ir daiktų paviršių.2-3 lašus įlašinkite plaudami grindis.Tačiau geriausia eterinius aliejus paskleisti ore.

Patalpoms:Galima naudoti  oro gaiviklius,difuzorius,aromatines lempas arba tiesiog 2-3 lašus užlašinti ant medžiagos skiautės ar radiatoriaus.Galima užlašinti kelis lašus eterinio aliejaus ant popieriaus šalia darbo vietos ir leisti išgaruoti.Garindami eterinius aliejius ne tik paskleiskite patalpoje malonų aromatą,kuris veikia  ne tik emociškai, bet ir išvalysite orą.

Apibendrinimas:etrinius aliejus galima naudoti masažui,kompresams,inhaliacijoms patalpų dezinfekavimui.


Daugiau informacijos produktų kataloge ir  oficialiame bendrovės tinklapyje www.forevetliving.lt

FVS Aušrytės Vanagienės sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas "ForeverMesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų."