alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

VIP klientai 

   
Norite įsigyti prekę pigiau? Tam yra vienintelė sąlyga: Jums reikia paskambinti arba parašyti ir susitarti dėl susitikimo, kurio metu mes būtinai plačiau papasakosime apie Jus dominantį produktą ir pasirašysime   VIP kliento  paraišką. Tuomet Jūs iš karto gausite 15% nuolaidą visiems Jūsų pirkimams.                         

 O galbūt norite gauti 30% nuolaidą visam gyvenimui? Tam taip pat yra viena sąlyga. Jau pasirašius   VIP kliento   paraišką, Jūs turite asmeniškai per du gretimus kalendorinius mėnesius nupirkti produktų už 2CC. Perkant produktus pavieniui, Jūs tam išleistumėte nuo 550 iki 690 eurų(apytiksliai), tačiau Jūs galite pasinaudoti galimybe jau darant pirmą pirkimą gauti 28% nuolaidą jam. Tai įmanoma perkant vieną iš galimų specialiai sudarytų rinkinių. Rinkiniai yra sudaryti atsižvelgiant į žmonių labiausiai vartojamus produktus. Taigi, įsigiję tokį rinkinį (kuris jau sukomplektuotas su 28% nuolaida ir atitinka 2CC), arba pavieniui nusipirkę prekių, atitinkančių 2CC, Jūs gaunate 30% nuolaidą visiems busimiems savo pirkimams ir dar 5% bonusų(premija)kuriuos Jūs galėsite panaudoti sekančio apsipirkimo metu.

 VIP kliento        paraiška neįpareigoja, tačiau Jūs galite rinktis: arba tapti tiesiog vartotoju ir kartas nuo karto įsigyti Jums patikusius produktus, arba pasidalinti su draugais atrastu kokybišku produktu ir tokiu būdu padėti draugui ir gauti naudą sau. Jūsų nauda bus kaupiama bonusais, kuriais galėsite padengti 50% savo pirkinių.

  1) Tapę nauju  VIP   klientu Jūs galite įgyti 15% arba 30% nuolaidą. Tai Jūsų pasirinkimas ir Jūsų galimybė.

Bendrovės politika
Politika_LT201604-1.pdf (519.22KB)
Bendrovės politika
Politika_LT201604-1.pdf (519.22KB)

2) Labai svarbūs yra bonusai už naujų Forever Verslo savininkų  apmokymą. Jų dydis kyla atitinkamai Jūsų lipimui aukštyn. Tai skatina nesustoti ties jau esančia grupe, o augti kartu su ja ir tobulėti. 
3) Užlipus ant antrojo laiptelio ne tik pirksite su nuolaida, gausite bonusus nuonaujų   Forever Verslo savininkų bet ir gausite bonusus nuo Jūsų ir Jūsų grupės asmeninių pirkimų. 
4) Bonusais galite padengi 50% savo pirkimų sumos, arba juos išsigryninti į grynus pinigus.

Trumpi aprašymai apie produktus
Produktu_bukletas_LT2016lapkritis.pdf (3.98MB)
Trumpi aprašymai apie produktus
Produktu_bukletas_LT2016lapkritis.pdf (3.98MB)

Apbendrinimas:VIP klientas gauna 15%  ar 30 %nuolaidą tiesiogiai iš bendrovės;Forever Verslo savininkai gauna bonusus už naujų verslo savininkų mokymus;galimybė 50% padengti sekančius pirkimus ,ar išgrininti pinigus.

Daugiau apie rinkinius ir nuolaidas skaitykite  bendrovės tinklapyje 

FBO Aušrytės Vanagienės verslo ir sveikatingumo kabinetas"Alavijo verslas"