alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Forever verslo privalumai

 

Produktų asortimentas

Gausi alavijų gėrimų šeima ,turtinga odos priežiūros linija,ypatinga higienos priemonių grupė,išskirtinė dekoratyvinės kosmetikos paletė suteikia visapusišką globą kūnui.O jei dar pridėsime bičių produktus ir kitus maisto papildus,mitybos programas , organizmo valymo programą,eterinius aliejus ,turėsime puikią organizmo priežiūros sistemą,kuri pasirūpins mūsų grožiu ir sveikata.

Rinkodaros planas

Tai verslo skatinimo sistema ,kurios dėka nesunku pradėti ir kurti savo verslą.Ji apima visas apmokėjimo ir skatinimo programas.Forever rinkodaros planas užtikrina ,kad iš laikysite pasiektą lygį ,o kopti rinkodaros laipteliais galėsite pagal savo pasirinktą tempą.

Naudingi pirkiniai

Galite įsigyti produktų su nuolaida,kurią kompanija suteikia savo verslo savininkams.O jei naudosis visa šeima ,tai naudingumo koficientas išaugs.

Papildomos pajamos 

Kiekvienas turime pažystamų tad padėkime jiems įsigyti kokybiškų ,o svarbiausia jiems reikalingų produktų.Padėdami kitiems susikursite papildomas pajamas.

Neribotos finansinės galimybės

Kiekvienas žmogus ,nepriklausomai nuo amžiaus ,išsilavinimo ,socialinės padėties gali dirbti tinklinės rinkodaros kompanijoje ir uždirbti tiek kiek jis  trokšta.Čia nėra jokių  finansinių apribojimų ,čia yra tik neribotos galimybės.

Patogus darbo grafikas

Jei pavargote dirbti NUO ir IKI ,o už darbą gauti tik tiek kiek KAŽKAS numatė ,tuomet tinklinė rinkodara būtų puiki alternatyva.Darbas tinklinėje rinkodaroje tinka visiems:ir norintiems dirbti tik kelias valandas per dieną ,ir tiems kurie nori pasiekti financinės nepriklausomybės.

Karjera

Tinklinėje rinkodaroje galite pasiekti karjeros viršūnę nepriklausomai nei nuo amžiaus ,nei nuo išsilavinimo .Čia reikia tik žingsnis po žingsnio mokytis naujo verslo subtilybių ir viso to išmokyti besidominčius .

Čia nėra nei viršininkų ,nei pavaldinių

Ne visuomet mielas būna ir pats geriausias viršininkas.Čia jūs laisvi.Čia jūs patys sau vadovai,patys renkatės žmones,patys buriate juos  veiklai.Tam reikia žinių ir įgūdžių.Bet visko galima išmokti.

Parama

Mūsų Forever
Susipažinkime su Forever verslo galimybe
Musu_forever_2016_ruduo-1.pdf (5.83MB)
Mūsų Forever
Susipažinkime su Forever verslo galimybe
Musu_forever_2016_ruduo-1.pdf
(5.83MB)

Šiame versle jūs ne vieni.Visada galite kreiptis į savo sponsorių.Šalia jūsų  yra žmonės ,kurie jau turi sukaupę tam tikrą patirtį ir yra pasiruošę padėti.

Tvirtas noras ir šiek tiek laisvo laiko -tai viskas ko jums prireiks veiklos pradžioje.Šis verslas tai atkartojimo verslas.

1.Naudingi pirkiniai visai šeimai;  

2.Papildomos pajamos;

3.Karjera.

Apibendrinimas:dirbsite sau ir Jums patogiu metu ir kiek norėsite;nuolat  didėjančios pajamos; karjeros laipteliai. Visada turėsite paramą , pagalbą ir biuro palaikymą. 

Profesionalais negimstama,jais tampama

Sėkmės ir iki pasimatymo viršūnėse

Daugiau apie rinkodarą skaitykite oficialioje bendrovės svetainėje

 ir bendrovės politikoje 

Bendrovės politika
Politika_LT201604-1.pdf (519.22KB)
Bendrovės politika
Politika_LT201604-1.pdf
(519.22KB)


FBO Aušrytės Vanagienės verslo ir sveikatingumo  konsultacinis kabinetas"Alavijo verslas"