alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

  Jūsų sveikata ir gyvenimo gerovė -Jūsų rankose

Sveikata geriau šiandien ,nei ligos rytoj         

 Tikra sveikata pasireiškia ne tada kai yra gera savijauta ,o tada kada esate energingi,pilni gyvybinių galių ir džiugesio ,bei galite mėgautis gyvenimu.Išgydyti reikia patį gyvenimą ,o sveikata bus JUMS pridėta dovanų

Nėra neišgydomų ligų ,yra tik nepagydomi žmonės ,kuriems trūksta išminties suvokti gamtos dėsnius,bei valios ir savidisciplinos DŽ.KENETAS.

 Viena iš priežasčių blogos savijautos yra trūkumas   vitaminų ,mineralų ,kurių mes negauname dėl netinkamos mitybos.Kad papildytume maistinių medžiagų deficitą ,reikalinga vartoti maisto papildus

 Prof.Stukas rekomenduoja vartoti tokius papildus,kurie pagal savo biocheminę sudėtį yra panašūs i mūsų   organizmo sudėtį.

Maisto papildai nėra nei maistas ,nei vaistas,bet labai reikalingas produktas mūsų organizmui.

Maisto papildų biocheminė sandara

Nėra cheminės formulės , tai biocheminis kokteilis , sudedamosios dalys veikia sinergiškai ir duoda papildomą poveikį .Atstato maistinių medžiagų deficitą ,veikia į gilesnius pokyčius ir priežastis.Veikia sinergiškai, pasireiškia po ilgesnio laiko ,bet poveikis išlieka ir nustojus vartoti.

Tendencijos

Didėja dėmesys gyvenimo kokybei ir sveikatai,norime būti ne tik sveiki , bet ir gražūs.

 Vartokite aukštos kokybės maisto papildus ir JŪS  išvengsite sveikatos sutrikimų .Būtent toie ir yra FOREVER maisto papildai. 

Forever maisto papildų nauda organizmui

Tebūna jums maistas - vaistas, o vaistas - maistas". Hipokratas Iš augalų ir kitų natūralių gamtos pro­duktų (bičių produktų) Forever kompanijos pagaminti maisto papildai pateisina medici­nos tėvo Hipokrato žodžius, pasakytus savo mokiniams daugiau nei prieš du tūkstančius metų: „Tebūna jums maistas - vaistas, o vais­tas - maistas" . Gamtoje yra daug nepaprastų augalų, kurie priklausomai nuo savo savy­bių, paruošimo būdo ir poveikio, atitinka­mai įtakoja mūsų fizinę savijautą, psichinę ir emocinę būkles, ener­gijos lygį ir gyvenimo kokybę. Gamtiniuose preparatuose esančios maistingos medžiagos (amino rūgštys, mineralai, vitaminai...) yra lengvai įsisavinamos, teigiamai veikia organizmą, turi ne tik mai­tinąmąjį, bet ir gydomąjį poveikį. Iš gamtos produkpagaminti maisto papildai yra tarpiniai produktai tarp maisto ir vaistų. Jie gali padėti mums pasirūpinti ne tik grožiu, bet ir sveikata. Augalinių preparatų gydomasis poveikis yra visai kitoks nei cheminių preparatų. Pirmiausia jie yra saugūs ir neturi šalutinio poveikio. Vartojant reguliariai nurodytais kiekiais veikia efektyviai ir saugiai. Nuo seniausių laikų augalai plačiai taikomi liaudies medicinoje. Mokslas, remdamasis liaudies medicinos patirtimi, iš­skyrė augalų ir kitų gamtos produktų geriausias savybes ir suteikė galimybę padėti sau nerizikuojant sveikata. Gamtiniuose preparatuose yra labai daug naudingų, biologiškai aktyvių medžiagų, kurios padeda išsivalyti organizmui nuo kenks­mingų medžiagų, atstato organizmo ląsteles, veikia prieš bakteri­jas, virusus, stiprina imunitetą, ugdo organizmo atsparumą. Šiandieninės daržovės jau nebe tos, kokios buvo auginamos natūralioj dirvoj, prisotintoje organinėmis trąšomis. Pramoniniu būdu auginamos daržovės (kartais ir nebe žemėje), tręšiamos che­mikalais gali turėti daugiau nitratų nei mikroelementų. Nereikėtų užmiršti ir laisvųjų radikalų. Tai labai agresyvios molekulės, atsirandančios žmogaus organizme dėl aplinkos už­terštumo, streso, medžiagų apykaitos sutrikimų. Laisvieji radikalai kelia sunkių sutrikimų grėsmę, pavyzdžiui onkologinių. Laisvųjų radikalų pašalinimui iš organizmo reikalingi antioksidantai. O jų turi gamtiniai preparatai. Maisto papildų poreikis kiekvienoje šalyje yra šiek tiek skirtin­gas. Tai atspindi maisto papildų vartojimo apimtys. Jeigu Japoni­joje šiuo metu maisto papildus vartoja 90 proc. gyventojų, JAV 80 proc., tai Lietuvoje tik 15-20 procentų. Šie procentai rodo žmonių požiūrį į savo sveikatą. Vyresniame amžiuje medžiagų apykaita trinka dėl tam tikrų medžiagų stokos, nes organizmas nepasisavina ar nepasigamina reikalingų medžiagų, vyksta senėjimo procesas. Jei organizmas papildomai gauna reikalingų medžiagų, tuomet senėjimas pristab­domas ir žmogus ilgą laiką gali išlikti darbingas bei džiaugtis gyve­nimu. Investicija į sveikatą grįžta.

Maisto papildus naudoja:64%vyrų,74%moterų,86%vaistininkų,72%gydytojų,95%slaugytojų,96% dietologų.

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas
Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie