alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

   

       VITAL 5-išplėstinė mityba paprastai

 

Maistinių medžiagų greitkelis pristato medžiagas į visus audinius ir organus.Jo dėka su maistu gautos medžiagos patenka į kiekvieną ląstelę,o medžiagų apykaitos atliekos pašalinamos iš organizmo. Efektyviai veikiantis maistinių medžiagų greitkelis užtikrina geresnę sveikatą ,suteikia protinės ,fizinės ir emocinės energijos.

Rinkinį sudaro:

Aloe Vera sultys (4 vnt.)Forever Active Probiotic® (1 vnt.)ARGI+® (1 vnt.)Forever Arctic Sea® (1 vnt.)Forever Daily® (1 vnt.)ARGI+® samtelis (1 vnt.)Vital5™ skrajutė

Rinkinys Vital5™ leis jums jaustis užtikrintai dėl savo mitybos kokybės.

Kas palaiko maistinių medžiagų greitkelio funkciją?

Tai sveikamityba su daug vaisių ,daržovių ir pakankamai vandens,plius papildoma pagalba.

Pradėkite dieną su Aloe Vera:švaresnis virškinimo traktas,geriau įsisavinusios maistinės medžiagos.

Argi+prieš pusryčius suteiks energijos visai dienai.Argi+padės medžiagoms greičiau pasiekti paskirtį.

Omega 3 jūsų racione naudinga kraujotakai, akims,smegenims.2ar 3 kapsulės Arctic Sea su per dieną palaikys sąnarių funkciją.Mankštintis po 30 min 3 kartus per savaitę.Atsipalaiduokite imkitės jogos ,pilates ,kad pasiekti vidinę harmoniją.Vieną  tabletė ryte ir viena dieną -užpildo mitybos spragas ir suteikia gyvybingumo.

Forever Active Probiotic -sveikai virškinimo sistemai ir ankstyvesniam metabolizmui.Vieną kapsulė ryte padės pasiekti idealų gerųjų bakterijų santykį 85:15.Tyrimai parodė kad su Aloe Vera sultimis vitaminų įsisavinimas padidėja 3,7 karto.

Mitybos greitkelis
Rinkinys idealiai mitybai
vital5_lt_skrajute_1574916544.pdf (393.79KB)
Mitybos greitkelis
Rinkinys idealiai mitybai
vital5_lt_skrajute_1574916544.pdf (393.79KB)

Šie 5 svarbiausi produktai yra tarsi „super greitkelis“, kuriuo į organizmą patenka maistinės medžiagos, ir puikus pagrindas išsamesnei, jūsų individualius poreikius atitinkančiai mitybos programai.

Maistinių medžiagų „greitkelis“ efektyviai pristato maistines medžiagas į ląsteles, audinius ir gyvybiškai svarbius organus. Šis greitkelis užtikrina, kad su maistu ir maisto papildais gautos medžiagos pateks į kiekvieną ląstelę, į visus audinius, ir kad bus pašalintos medžiagų apykaitos atliekos.

Trumpai tariant, maistinės medžiagos patenka ten, kur jos reikalingos, o atliekos išvedamos iš organizmo. Efektyviai veikiantis maistinių medžiagų „greitkelis“ užtikrina gerą sveikatą ir suteikia protinės, fizinės ir emocinės energijos. Forever Living siūlo rinkinį Vital5™, kuris palaikys maistinių medžiagų „greitkelį.

Mitybos spragų taisymas
Dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo ir valgymo įpročių daugelio mūsų mityboje atsiranda spragų. Tyrimų duomenys rodo, kad daug žmonių gauna nepakankamai svarbių maistinių medžiagų. Kompanijos Forever produktai padeda ištaisyti mitybos spragas ir gerai užpildyti maistinių medžiagų „greitkelį“

1.Aloe Vera sultys

Puoselėja virškinamąjį traktą – vieną svarbiausių maistinių medžiagų „greitkelio“ dalių, kur pasisavinamos maistinės medžiagos. Alavijai gali padėti pagerinti medžiagų pasisavinimą ir skatinti medžiagų apykaitą.

2.Forever Daily
Aprūpina svarbiausiais vitaminais ir mineralais bei padeda užtikrinti, kad jų gausime tiek, kiek būtina sveikam organizmui. Taip pat gali padėti užpildyti dėl šiuolaikinių mitybos įpročių atsiradusias spragas. Maistinių medžiagų „greitkeliu“ šios medžiagos keliauja į ląsteles ir audinius, kad palaikytų optimalią jų funkciją. 

3.Forever Active Probiotic
Sudėtyje yra svarbių probiotinių bakterijų, kurios padeda palaikyti žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Tai gerina virškinimą ir medžiagų iš maistinių medžiagų „greitkelio“ pasisavinimą.

4.Forever Artic Sea
Sudėtyje gausu omega-3 riebalų rūgščių, įskaitant ir ypač didelį dekozaheksaeno (DHR) rūgšties – vienos svarbiausių omega- 3 riebalų rūgščių – kiekį. Vartodami kuo daugiau omega-3 riebalų rūgščių iš šaltavandenių žuvų artėjame prie idealaus omega- 3 ir omega-6 riebalų rūgščių santykio – 1:1. Tai padeda palaikyti normalią kraujotakos ir virškinamojo trakto – dviejų esminių maistinių medžiagų „greitkelio“ komponentų – funkciją.

5.ARGI+
Idealiai subalansuotas kompleksas, kurį sudaro aminorūgštis L-Argininas ir jį papildančios maistinės medžiagos, kuriose gausu antioksidantų. Jis gali palaikyti kraujotakos sistemą, kuria į ląsteles ir audinius keliauja maistinės medžiagos.

 

Daugiau informacijos skaitykite  bendrovės  tinklapyje ir produktų kataloge.


 

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie