alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Pažangi mitybos ,organizmo valymo ir svorio reguliavimo programa


Svorio reguliavimas

Šiandien daugiau žmonių nei kada nors anksčiau yra susirūpinę savo svoriu bei nori gyventi sveikai. Kokia jūsų manymu yra ideali dieta? Ji turėtu būti skani, jos turi būti lengva laikytis, jos metu turite jaustis energingi ir, žinoma, ji turi padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų. Turime gerų naujienų! Mūsų svorio reguliavimo produktų asortimentas padės jums pasiekti tai ir daug daugiau. Tegul Forever  F.I.T programa padės Jums sureguliuoti Jūsų svorį. 


Naudingi patarimai

Geresnė išvaizda ir savijauta gali priklausyti nuo daugelio veiksnių. Sužinoti, kokie tai veiksniai, ir panaudoti juos savo labui – pusė darbo. Programa „Forever F. 

15“ išmokys jus pakeisti požiūrį į maistą ir mankštą ir suteiks žinių, įkvėpsiančių jus keistis! Jūs GALITE sulieknėti, GALITE atrodyti ir jaustis geriau nei kada nors anksčiau ir GALITE pasikeisti visam laikui. Su programa „Forever F 15“ sužinosite, kaip tą padaryti.PradėkimeProgramą „Forever F15. Štai keletas patarimų, kaip pasiekti geriausią rezultatą:Žymėkitės savo svorį ir kūno apimtis. Užsirašykite savo svorį ir kūno apimtis prieš pradedant laikytis „Forever F 15 "programos. Šių duomenų žymėjimasis – geriausias būdas įvertinti savo pažangą vykdant programą 

yra svarbu užsibrėžti tikslus. Užsibrėžkite realius tikslus ir vykdydami programą vertinkite savo pažangą.Pasižymėkite, kiek kalorijų suvartojate. Norint sulieknėti ir geriau jaustis svarbu stebėti, kiek kalorijų suvartojate. Pasižymėkite suvartojamas kalorijas arba naudokitės kalorijoms skaičiuoti skirta išmaniąja programėle, pavyzdžiui, „MyFitnessPal“.Gerkite daug vandens. 8 stiklinės vandens per dieną gali padėti malšinti alkį, išplauti iš organizmo toksinus ir išsaugoti sveiką odą ir gerą savijautą.Pamirškite druskinę. Druska sulaiko skysčius organizme. Geriau gardinkite maistą žolelėmis ir prieskoniais.Venkite gaiviųjų ir gazuotų gėrimų. Gazuoti gėrimai skatina pilvo pūtimą.

Organizmo valymas
Bukletas_C9_LT_2016.pdf (1.19MB)
Organizmo valymas
Bukletas_C9_LT_2016.pdf
(1.19MB)

1. Clean -9 -organizmo valymo programa, kuri išvalys jūsų organizmą nuo šlakų ir toksinų , pagerins virškinimo trakto darbą,suteiks daugiau energijos. 

Patarimai pradedantiems
F15_pradedantiems_LT_2016.pdf (2.06MB)
Patarimai pradedantiems
F15_pradedantiems_LT_2016.pdf
(2.06MB)


2.F-15 Pradedantiesiems taisyklingos  mitybos pamatai

3.F15 Pažengusiems yra mitybos įgūdžių  formavimasisi

Patarimai pažengusiems
F15_pazengusiems_LT_2016.pdf (1.37MB)
Patarimai pažengusiems
F15_pazengusiems_LT_2016.pdf
(1.37MB)

4.F 15 Ištvermingiesiems yra taisyklingos mitybos tęstinumas

5.VITAL -5 yra mitybos stabilumas

Patarimai ištvermingiems
F15_istvermingiems_LT_2016.pdf (2.72MB)
Patarimai ištvermingiems
F15_istvermingiems_LT_2016.pdf
(2.72MB)

Apibendrinimas:Clean -9-organizmo valymo programa.F 15-taisyklingos mitybos įgūdžių formavimas,programos tęstinumas,mitybos įgūdžių įtvirtinimas.

 TAI NE DIETA! 

TAI SPENDIMAS

Daugiau informacijos bendrovės tinkalapyje ir produktų kataloge.

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt
(14.52MB)

FBOAušrytės Vanagienės Verslo ir Sveikatingumo konsultacinis kabinetas"Alavijo verslas "