alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Efektyvi  pagalba traumų atveju 

Produktai skirti paskatinti spartesnį gijimą esant traumoms. 

Šildomasis losjonas su alavijais  

Šildomasis losjonas pagamintas iš Aloe Vera želės, eukaliptų, abrikosų branduolių, sezamų ir simondsijų aliejų ir praturtintas eteriniais aliejiais.
Šildomasis losjonas su alavijais drėkina ir ramina odą, padeda mažinti uždegimus, raumenų, sąnarių, sausgyslių skausmus, raminamai veikia patyrus stresą ar jaučiant įtampą.
Dėl stimuliuojančio, kraujo apytaką gerinančio poveikio losjonas rekomenduojamas peršalus, skaudant galvai. Šildomąjį losjoną rekomenduojama naudoti, padidėjus raumenų apkrovimui, esant raumenų, sausgyslių, sąnarių uždegimui, ypač tinka masažui.
Drėkina ir ramina odą;
Padeda mažinti uždegimus, raumenų, sąnarių, sausgyslių skausmus;
Puikus atpalaiduojamojo masažo kremas;
Kraujo apytaką stimuliuojantis poveikis;

MSM gelis su alavijais

Šio produkto komponentai yra Aloe Vera želė, MSM ir žolelių ekstraktai. Aloe Vera žele užtikrina, kad gelis įsigers giliai į odą, o MSM (metilsulfonilmetanas) pateks į pažeistus audinius.
MSM yra natūrali organinė siera, pagrindinė jungiamųjų audinių ir sąnarių sudėtinė dalis. Jos yra kiekvienoje organizmo ląstelėje. MSM malšina uždegimus, slopina skausmą.
Slopina sąnarių uždegimus;
Malšina minkštųjų raumenų skausmą;
Puiki pagalba patyrus sportinę traumą;
Mažina reumatinius skausmus.

Forever Freedom
Šis alavijų sulčių, gliukozamino sulfato, chondroitino sulfato, MSM, vit. C, vit. E derinys yra unikalus, Lietuvos rinkoje analogų neturintis gaminys, puikiai apsaugantis sąnarius nuo susidėvėjimo, užtikrinantis reikalingą sąnario skysčio klampumą, gerą kremzlės būklę.
 Saugo sąnarius nuo susidėvėjimo;
Malšina skausmą, saugo nuo uždegimų; Gliukozamino sulfatas ir chondroitino sulfatas – tai natūralios kremzlėse esančios medžiagos, kurios palaiko kremzlių struktūrą, drėkina, užtikrina, jog sąnario viduje esantis tepamasis skystis būtų reikiamo klampumo;

MSM (organinė siera) – natūrali, biologiškai kaupiamos sieros medžiaga, kuri yra kiekvienoje ląstelėje ir saugo nuo uždegimo. Ji pasižymi skausmą mažinančiu poveikiu, kraujo cirkuliaciją gerinančiomis savy
bėmis;
 Vitaminas C – būtinas gijimo procese, lengvina MSM funkcionavimą;
 Sulčių sudėtyje yra natūraliai sąnariuose esančių medžiagų. Jų metams bėgant, organizmas nepajėgia pasigaminti;
Alavijas (aloe vera) – skvarbioji medžiaga, padedanti organizmui įsisavinti šias naudingąsias medžiagas;
 Rekomenduojamas sportuojantiems.
Rekomenduojamoje „Forever Freedom“ sulčių dienos dozėje (120 ml) yra:
gliukozamino sulfato (1500 mg)
chondroitino sulfato (1200 mg)
MSM (750 mg)
vitamino C (250 mg).

Forever Move™ natūralus dviejų veiksmingų komponentų derinys, kurio nerasite daugiau niekur pasaulyje.

Pažeistus sąnarius, raiščius, sausgysles atstatyti ir  palaikyti gerą sąnarių būklę ir lankstumą padės  „Forever“ naujas ir kliniškai pažangus  maisto papildas sąnariams ir raumenims „Forever Move“™. Jo sudėtyje yra patentuoto dviejų itin veiksmingų ingredientų derinio, kurio nerasite daugiau niekur pasaulyje!

NEM®*, natūralus iš kiaušinių gaunamas ingredientas, aprūpina organizmą chondroitinu, hialurono rūgštimi, gliukozaminoglikanais ir svarbiausiais baltymais, tokiais kaip kolagenas. Apie šį patentuotą ingredientą skelbtose publikacijose nurodoma, kad jis padeda išsaugoti normalią judesių amplitudę, gerą sąnarių būklę, lankstumą ir sveikas kremzles, mažina raumenų ir sąnarių sustingimą ir padeda greitai atsigauti po treniruočių – t. y. atlieka beveik viską, ko taip reikia jūsų sąnariams!

Šio itin pažangaus papildo sudėtį dar labiau pagerinome pridėdami iš ciberžolės gaunamo kurkumino – ir ne bet kokia forma, o BioCurc®** versiją, gaminamą pagal patentuotą emulsifikacijos technologiją. Ši technologija gerina kurkumino biologinį prieinamumą 200 proc., todėl jis geriau pasisavinamas ir panaudojamas. Jau ne vieną tūkstantmetį žinoma, kad šis augalas padeda išsaugoti sveikus sąnarius ir veikia kaip antioksidantas. Šiandien apie kurkuminą skelbiama tūkstančiai mokslinių publikacijų, kuriose siekiama atskleisti kiekvieną iš daugelio jo naudingų savybių. Paėmę patikimą ingredientą ir padidinę jo efektyvumą, sujungėme geriausia iš to, ką siūlo mokslas ir gamta.

Esate  sportininkas,  norite daugiau judėjimo laisvės kasdien, šie du efektyvūs ingredientai, kurių dienos norma yra trijose lengvai praryjamose kapsulėse, padės jums pasiekti  norimo rezultato.

Daugiau informacijos apie produktus bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge.

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)


 

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų. 


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie