alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Kodėl Forever?


Forever verslas -tai darbo ir karjeros galimybė ,kuri leidžia jums patiems pasirinkti ką norėtumėt pasiekti ir kiek norėtumėt uždirbti.
Tai socialiai aktyvi veikla ,kupina motyvuojančių renginių,susitikimų ir kelionių 
Forever verslo planas suteikia galimybę pradėti nuosavą verslą ,kuriame nėra finansinės rizikos,paprastai lydinčios įvairius verslus.Didžiausia investicija bus jūsų laikas,skirtas mokymuisi,pažinimui,tobulėjimui.Kiekvienas gali būti sėkmingas šiame versle.Galimybės visiems vienodos -kas daugiau dirba ,tas daugiau pasiekia.

Jūs galėsite pasirinkti kada,kur ir su kuo dirbti.Vietoje to,kad dirbtumėte kieno nors naudai,dirbsite sau ir galėsite mėgautis savo darbo rezultatais.Dirbant kokioje nors įmonėje jūsų atlyginimo ribas nustato vadovai.Tinklinėje rinkodaroje nėra ribos,kiek galime uždirbti.Kuo daugiau sėkmingų žingsnių įgyvendinsite, tuo didesnė bus jūsų financinė nauda.

Forever yra sėkmingai dirbanti tinklinės rinkodaros kompanija,padedanti žmonėms pradėti ir vystyti nuosavą verslą.Pradėti kokį nors tradicinį verslą paprastai kainuoja tūkstančius eurų ,dažnai reikalinga ir banko paskola.Jums nereikės daug pinigų pradėti Forever verslą ir kitos išlaidos ,reikalingos vystyti šį verslą yra nedidelės.

Forever dosniai sumoka savo verslo partneriams užtai ,kad jie kitiems žmonėms skleidžia žinias apie kompanijos produktus ir verslo galimybę.

Kodėl Forever -geriausia verslo galimybė?

Forever yra privati kompanija,valdanti turto daugiau kaip už 1,5milijardo dolerių.Kompanija nuolat plečia savo veiklą ir atidaro ffilialus naujose šalyse.

Aukščiausios kokybės produkcija  

Jums nereikės  įtikinėti tuo,kuo patys netikite.Forever gamina ir parduoda aukščiausio lygio unikalius produktus sveikatingumui, fitnesui ir grožiui.Daugelio mūsų produktų pagrindas-gryna Aloe vera želė.Platus spektras maisto papildų įtemptomis dienomis padeda apsirūpinti svarbiausiomis maistinėmis medžiagomis ,subalansuoti mitybą ir pasiekti kūno harmoniją.

Forever taip pat siūlo produktus veido ir kūno priežiūrai,asmeninės higienos priemones , eterinius aliejus.Unikali mūsų klientų pasitenkinimo garantija reiškia kad jei klientas nėra patenkintas kuriuo nors produktu,jis per trisdešimt dienų nuo įsigijimo gali kartu  su pirkimo /pardavimo kvitu grąžinti tą produktą-nenaudotą ar beveik išnaudotą ir jam bus grąžinami sumokėti pinigai.Produktą perdavęs Forever verslo savininkas vietoje šio produkto gaus iš kompanijos naują produktą.Tokiu būdu jūsų klientai gali patogiai išbandyti produktą ,kurio kitais atvejais nebandytų.Teigiama patirtis paskatina pasitikėjimą produktais ir kompanija.Jūs ,kaip Forever verslo savininkas ,galėsite jaustis užtikrintas,kad siūlote klietams geriausią pasirinkimą

Rinkos potiancalas

Prekės sveikatingumui,fitnesui ir grožiui .Tai sparčiai augančios prekių grupės-pravartu pradedant savo verslą.

Žmonės išleidžia vis daugiau pinigų norėdami geriau jaustis ir geriau atrodyti.Tam skirtų prekių paklausa nuolat auga daugelyje Europos šalių ir Baltijos šalyse.Ateitis yra daug žadanti ir jūs kartu su Forever galite būti šių augančių rinkos segmentų dalyvis.

Būdamas  Forever verslo savininku ,jūs dirbsite sau ir naudositės visais su tuo susijusiais privalumais ir lankstumu. Bet jūs niekada nebūsite vienas.

Jus esate saugus ,kadangi Forever yra didelė ir galinga kompanija -idealus partneris ,pradedantiems nuosavą verslą.Jūs būsite dalis entuziastingo tinklo Forever verslo savininkų,kurie mielai dalinasi savo patirtimi.Forever verslo idėja yra paprasta ir sėkminga su unikaliais alavijų produktais ir kūrybingų žmonių komanda. Mes padedame kitiems susikurti geresnio gyvenimo pagrindus.

Pažinkite Forever produktus ir rekomenduokite juos kitiems.Tai taip paprasta. 

Savo komandos Forever verslo savininkus , mes visada prižiūrime ir konsultuojame, padedame pasiekti užsibrėžtų tikslų nuo pradžios iki galo, nes Forever Living verslas tai komandinis darbas!


 Taigi,apie ką svajojate?

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas 
Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie